škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çocuk Kilidi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı celalettin27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar
octi 1.2 tsi optimal var bizde 23 nisanda almıştık
Sorum şu: Vites kolunun ordaki düğmeye basıp kapıları kilitlediğimiz zaman kapılar dışarıdan kilitleniyor. İçeriden açtığımız zaman açılıyor.
Çocuklar arkada otururken kapıyı açmaya çalıştıklarında kapılar açılıyor

Yalnız kapı açıkken kapı kolunun az aşağısında ve iç tarafta bulunan yerde kontak anahtarıyla çevirdiğimiz zaman kapı kilitleniyor bu seferde içeriden hiç açılmıyor dışarıdan açmak gerekiyor.

Özet olarak
Kilit düğmesine bastığım zaman içeriden kilitleme sağlayamazm mıyım?

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: celalettin27;515143
Merhaba arkadaşlar
octi 1.2 tsi optimal var bizde 23 nisanda almıştık
Sorum şu: Vites kolunun ordaki düğmeye basıp kapıları kilitlediğimiz zaman kapılar dışarıdan kilitleniyor. İçeriden açtığımız zaman açılıyor.
Çocuklar arkada otururken kapıyı açmaya çalıştıklarında kapılar açılıyor

Yalnız kapı açıkken kapı kolunun az aşağısında ve iç tarafta bulunan yerde kontak anahtarıyla çevirdiğimiz zaman kapı kilitleniyor bu seferde içeriden hiç açılmıyor dışarıdan açmak gerekiyor.

Özet olarak
Kilit düğmesine bastığım zaman içeriden kilitleme sağlayamazm mıyım?

benim bildiğim olmuyor. ama her arabada böyle değil mi zaten. kilidi içten açılmazsa sıkıntı olur bence.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, yeni araçların hepsinde böyle diye biliyorum. Eskiden bazı araçlarda söför tarafından kapılar kilitlenince diğer kapılar içeriden de açılamıyordu ama sanırım güvenlik sebebiyle bundan vazgeçildi.

Çevrimdışı esatbayram

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet, Aynı durumdan ben de şikayetçiydim. Servisle görüştüm. Manuel olarak kitlendiğinde içerden açılmayabileceğini söyledi. fakat tavsiye etmedi. Yetişkin biri bindiğinde kolun kırılabileğini anlattı. Tecrübelerine dayanarak tavsiye etmedi.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 nissan micra aracım vardı o da içeriden açılmıyordu ama bence de olması gereken o çünkü kilitlemeyi unuttuğunu farz et çocuklar için açık tehlike ne zaman ne yapacağı nereye saldıracağı belli olmuyor o yüzde çocuk kilidi açıkken kapıcılık yapmaya mecburuz

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum.skoda yeti sahibi olarak.sanırım en azından sol kapıyı aktif edip öyle idare edeceğiz.

Çevrimdışı UquuR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Koskoca Skoda kapıya bir tane düğme koymaya üşenmiş.. dünyaya kendini konfor ve kalitede tanıtmış bir firmanın böyle bir ayrıntıyı fark etmemesi mümkün değildir. Direkt görmezden gelinmiş yani bilerek yapılmış. Skoda kendi değerini ve kalitesini düşürmüş.. yazık...  :o