škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LLumar Cam Filmi (On Numara-5*)

Korhan06 · 132 · 56268

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pandasamet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de yaptırmak istiyorum ama Kırşehir deyim bunu yapan yer yok sanırım nasıl temin  etcem

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sametatsoy;604129
Ben de yaptırmak istiyorum ama Kırşehir deyim bunu yapan yer yok sanırım nasıl temin  etcem

Sanırım senle bana Ankara yolu göründü üstad :)

Çevrimdışı pandasamet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;604135
Sanırım senle bana Ankara yolu göründü üstad :)

Ankara da kim yapıyor?

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sametatsoy;604176
Ankara da kim yapıyor?

Geriye doğru takip edersen birkaç isim ve telefon adı geçiyor...

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Haftasonu cam filmi çektircem. Forumda incelediğim Atr serisi yokmuş elinde. At ve Atc var dedi. Bunlar hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;609548
Arkadaşlar merhaba. Haftasonu cam filmi çektircem. Forumda incelediğim Atr serisi yokmuş elinde. At ve Atc var dedi. Bunlar hakkında bilgisi olan var mı acaba?

ATR serisine göre daha alt seriler.Fiyat olarak ne dediler?

ATC, ATR'nin bir alt serisi.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;609551
ATR serisine göre daha alt seriler.Fiyat olarak ne dediler?

ATC, ATR'nin bir alt serisi.

Sorduğumda atr biraz daha parlak bi seri dedi. Hafif ayna yansımalı. ATC fiyat 350 tl dedi. Biraz fazla gibi. Orj olup olmadığını nasıl anlıcaz diye sordum film üzerindeki hafif baskılı LLumar baskısını gösterdi. Getirttiği firmayı söyledi. Faturalarını gösterebilirim dedi. Serifika, garanti falan vermiyo tabi. 5yıl kendi garanti veriyo nasıl şeyse. İnandık artık yapcak bişi yok. ATC yi önerirmisiniz
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2017, 21:28:19 Gönderen: Agronom »

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;609548

ATR llumar serileri içinde yan ve arka camlara uygulanan en kaliteli seridir.  İmkan varsa ATR yoksa ATC yaptırın. Llumar filmleri gerçek ultraviyole koruma sağlayan 2-3 film markasından biri. Kalite olarak 1-ATR 2-ATC 3-AT olarak gider.  Farklarıda filmlerin mikron kalınlıkları ve güneş ışığını yansıtma oranlarıdır. ATR ve ATCnin mikron kalınlıkları birbirine yakındır, yalnız ATRnin güneş ışınlarını yansıtma oranı daha yüksektir. Bununla birlikte ATCde gayet kaliteli bir seridir ve uzun ömürlüdür.İşçilik iyiyse ki bu filmde çok önemli ve film orjinalse ATC için verilen fiyat normal. Ama orjinal film uygulayan bir yerin llumar garanti kartını vermesi lazım diye biliyorum. Bulunduğunuz şehir ne bilmiyorum ancak İstanbul veya Ankaraya gitme imkanınız varsa mekan önerisinde bulunabilirim.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: mcb951;609569
ATR llumar serileri içinde yan ve arka camlara uygulanan en kaliteli seridir.  İmkan varsa ATR yoksa ATC yaptırın. Llumar filmleri gerçek ultraviyole koruma sağlayan 2-3 film markasından biri. Kalite olarak 1-ATR 2-ATC 3-AT olarak gider.  Farklarıda filmlerin mikron kalınlıkları ve güneş ışığını yansıtma oranlarıdır. ATR ve ATCnin mikron kalınlıkları birbirine yakındır, yalnız ATRnin güneş ışınlarını yansıtma oranı daha yüksektir. Bununla birlikte ATCde gayet kaliteli bir seridir ve uzun ömürlüdür.İşçilik iyiyse ki bu filmde çok önemli ve film orjinalse ATC için verilen fiyat normal. Ama orjinal film uygulayan bir yerin llumar garanti kartını vermesi lazım diye biliyorum. Bulunduğunuz şehir ne bilmiyorum ancak İstanbul veya Ankaraya gitme imkanınız varsa mekan önerisinde bulunabilirim.

Abi ATR'nin bir üst serisini daha çıkardı Llumar, LATI isminde. Canlı görmedim ama ATR'den daha açık tonda olmasına rağmen daha iyi ısı kesiciliğe sahip olduğunu söylüyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı hakankuzay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;609569

Istanbul için öneri yapabilir misin Anadolu yakası

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=6878]schumici[/MENTION] aynen kardeşim LATI serisi en kaliteli serisi aslında, zaten vardı, yeni çıkardığı bir ürün diil ancak Llumar cam filmleri içerisinde en pahalısı olması sebebiyle çok tercih edilmiyo ve çok da bilinmiyo açıkçası. Bende canlı görmedim ama atr 35in biraz açığı bildiğim kadarıyla.
 [MENTION=14782]hakankuzay[/MENTION] İstanbuldaki Amerikan Film Merkezi kardeş forum detailturkeye sponsor oldu ve şuan forum üyeleri için bir kampanyaları var bildiğim kadarıyla. İstanbulda tam yerleri neresi bilmiyorum ama detailturkey forumuna üye olup konuyu incelerseniz detaylar orda...

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kadıköyde Llumar Ahmet var ben 2 yıl önce orda yaptırdım sıkıntısız kullanıyorum. İşçiliği gerçekten güzel. Kadıköy'de nautilius alışveriş merkezi civarında. Nette aratınca adresi çıkıyor.

Alıntı yapılan: hakankuzay;609578

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakankuzay;609578

Lumar Ahmet'e git çok selamımı şöyle daha 2 ay önce aracı aldığımda gidip yaptırdım.

Bundan önceki araçlarımı da hep Ahmet'e yaptırdım.Bagaj kilidinin oraya şeffaf film ve kapı tutacaklarının iç tarafına şeffaf film de çektirdim.

Hepsini nakit 350'ye halletti

Çevrimdışı rimedhilas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;596829
Ben de Octavia'mı geçen ay aldığımda Llumar Ahmet'e götürdüm.

350tl'ye 3 numara film yaptırdım.Eski tandık olduğu için ve tüm araçlarımı ona yaptırdığımdan dış kapı kollarının içine ve bagaj eşiğine şeffaf film de çektirdim.

Hepsi 350tl tuttu.İstanbulda bence en iyi işçiliği olan kişidir.Malum artık film de serbest olduğu için form adına iyi bir inidrim alınabilir diye düşünüyorum...
 Lumar Ahmet nerdedir? İletişim numarası?

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
avrupa yakası maslak atatürk sanayiisinde tanzer cam filmi işçiliğide esnaflığıda 10 numaradır. Orjinal llumar ürün kullanıyorlar ben geçen hafta orda yaptırdım.