škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LLumar Cam Filmi (On Numara-5*)

Korhan06 · 132 · 56332

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;532087
Ön cama yaptırırsanız fiyatı pahalı olsa da Air seriri yaptırın derim.

Evet Llumar katoloğundan bakmıştım AIR80 BL...
~150TL ye malolacak sanırım. Seneye baharda inşallah yaptırırım sanırım

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada. HB den alıp yaklaşık 3 ay kullandığım, modele özel BOD marka TAKMATİK PERDE'leri satacağım.  
 1,5 yaşında oğlum özellikle UV ışınlarından etkilenmesin diye aracımın  tüm camlarına Llumar film yaptırdığım için perdeye ihtiyacım kalmamıştır.  
 İlgilenen arkadaşlar bana mesajla ulaşabilir.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ön cama Air uygulatan arkadaşlara sorsam, renk değil de güneş sıcagını soğurma durumu fark ediyor mu yani uygulama öncesi ve sonrası psikolojik olarak değil de bilimsel olarak yorumlarsak fark etti mi?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;580484
Arkadaşlar ön cama Air uygulatan arkadaşlara sorsam, renk değil de güneş sıcagını soğurma durumu fark ediyor mu yani uygulama öncesi ve sonrası psikolojik olarak değil de bilimsel olarak yorumlarsak fark etti mi?

ben ön cama air yaptıramadım ellerinde yoktu ancak yan camlara llumar atr 35 yaptırdım her sabah ve akşam güneşi sol yanımdan yerim, çok ciddi farkediyor cam filmi. yokken mercekle yüzüm ısıtılıyor gibiydi.
air güneş enerji koruması oldukça yüksek kesinlikle faydası olur kanaatindeyim. yaptırmayı da planlıyorum.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;580561
ben ön cama air yaptıramadım ellerinde yoktu ancak yan camlara llumar atr 35 yaptırdım her sabah ve akşam güneşi sol yanımdan yerim, çok ciddi farkediyor cam filmi. yokken mercekle yüzüm ısıtılıyor gibiydi.
air güneş enerji koruması oldukça yüksek kesinlikle faydası olur kanaatindeyim. yaptırmayı da planlıyorum.

Üstadım geribildirim için teşekkür ederim. Ben seyir yönüm sebebiyle hep önden güneşi yiyorum, o yüzden ön cama takılan Lluman Air'leri merak ediyorum gerçekten de ısıyı soğuruyor mu?

Not: Yan camlar için şu ürünü aldım Aliexpress'den.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;580713
Üstadım geribildirim için teşekkür ederim. Ben seyir yönüm sebebiyle hep önden güneşi yiyorum, o yüzden ön cama takılan Lluman Air'leri merak ediyorum gerçekten de ısıyı soğuruyor mu?

Not: Yan camlar için şu ürünü aldım Aliexpress'den.

Konuya adminimizi bir çağıralım airları bilir o [MENTION=2576]enoktakenokta[/MENTION]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Air 80 ön cam için ideal bir filmdir; şeffafa yakındır ve buna rağmen teknik değerleri çok iyidir. Güneş enerjisini %44 civarında engeller. Pratik olarak söylersek, kendimden örnek vereyim, karşıdan gelen güneş ışığı film yokken göğsümü fazlasıyla ısıtırken air 80 sonrasında ılık oluyordu. Yine aracı bir yere park ettiğimde ön göğüs fazlasıyla sıcak oluyorken air 80 sonrası yine ılık oluyordu. Klima daha alt devirlerde ve yüksek derecede çalıştırabiliyordu. Gündüz ya da gece herhangi bir görüs sıkıntısı da yaşamadım. Kısacası, ön cama film yaptırmayı düşünenlere tsvsiye ederim rahatlıkla.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;580484
Ben 2 aydır air80li olarak kullanıyorum. Dışardan bakıldığında anlaşılmayan şeffaf bi film zaten. Isı olarak kesinlikle faydası olduğunu söyleyebilirim. Güneşlik takmasam dahi ön koltuklar güneş altında eskisi kadar çok ısınmıyo ve klimayı açınca araba daha çabuk soğuyo.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı palu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben iki hafta önce llumar air 45 bu modelini yaptırdım genelde evlerin balkon camlarına çekiyorlarmış bunu
  ben pek anlamam film işinden ama yapan ustanın arabasında görmüştüm (onda doblo vardı) klimam yok ihtiyaç duymuyorum deyince fikrimi değiştirip aynısından benim arabama da yap dedim oda şimdiye kadar air 45 i iki yada üç arabaya yaptık dedi ben ön cam ve ön yan camlara çektirdim şimdilik memnunum ısıyı yarınyarıya kesti dışardan baktığında fazla karanlıkta göstermiyor gece görüşümü de etkilemiyor formdaşlara tavsiye ederim 450 500 derken sıkı pazarlık sonunda 300 e bağladık

Çevrimdışı rudolph74

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar,
Hayırlı Ramazanlar.

Yeni Octavia 1.2 TSİ 110 aldım. Cam filmi yaptırmak istiyorum.
İstanbulda bu markayı kullanmış ve iyi bir usta tavsiye edebilecek birisi var mı?

Teşekkür ederim.
İyi günler.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
İstabul Altunizade deki Llumar Ahmet'i aradım 400tl fiyat verdi aynı iş için. Sanırım İstanbulda daha ucuza yaptırmak mümkün değil Llumar'ı.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aserhat;581282
Merhaba,
İstabul Altunizade deki Llumar Ahmet'i aradım 400tl fiyat verdi aynı iş için. Sanırım İstanbulda daha ucuza yaptırmak mümkün değil Llumar'ı.
Araçtan araca fark ediyordur herhalde ama bana Superb için Maslak Genç Oto nakit 300 TL dediler.

Sent from my Samsung S7 Edge

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu işte fiyatı değerlendirirken sadece "malzeme"yi düşünmemek lazım; zira malzeme ne kadar iyi olursa olsun usta kötüyse ortaya kötü bir iş çıkacaktır. Kimi usta 30 dakikada 1 aracı marifet sayarken, kimi usta sadece 1 araca 2 saat civarında süre ayırabilir. Bu nedenle mutlaka yaptırılacak yerin işçiliğinden de emin olmak gerekir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;581284
Bu işte fiyatı değerlendirirken sadece "malzeme"yi düşünmemek lazım; zira malzeme ne kadar iyi olursa olsun usta kötüyse ortaya kötü bir iş çıkacaktır. Kimi usta 30 dakikada 1 aracı marifet sayarken, kimi usta sadece 1 araca 2 saat civarında süre ayırabilir. Bu nedenle mutlaka yaptırılacak yerin işçiliğinden de emin olmak gerekir.
Evet, kesinlikle. Ama Genç Oto yu zaten Air Blue yaktıran ve o yüzden  tavsiye eden bir arkadaşın yazısına istinaden aradim ben. Hatta ön yan camlari da yaptırsam ne olur demiştim o zaman hepsi 500 TL demişti. Sanıyorum Llumar Ahmet ön ve yan camlar dahil 700 TL demişti. Yani pazarlıksiz telefonla sorduğum fiyatlar bunlar.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir AVM oto kuaföründe afilli afilli Llumar tabelalarını görünce girip sordum yetkili arkadaşa, dedim gösterir misiniz şu Llumar Air Blue film Nasıl oluyor, arkadaş bana böyle normal sarılı bir kağıdı gösterip bu abi dedi. Yani ne bir marka ne bir şey hicbirsey görünmuyor. Siz taktirirken de öyle miydi?