škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14.06.2015 büyük ankara yaz buluşmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;515509
ben niye her seferinde bu ismi alaçatı diye okuyorum

Tatil sezonu yaklaştığından:D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;515508
her zamanki gibi olacak yani...
Faruk'tan ses çıkmıyor, telefonu varsa bi haber verelim ona da...
Emin, vag kabloyu da getirirsen işim düştü yine sana...
silecek ağlama modu yok, sinyal sayısı 3, bire de yoklama, tarama yapalım şöyle bir çarık çürük var mı diye...

Faruk, Bozkurt ve Mehmet her buluşmada özel olarak benim sorumluluğumda:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;515509
ben niye her seferinde bu ismi alaçatı diye okuyorum
Yalnız değilsin ki.:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;515508
her zamanki gibi olacak yani...
Faruk'tan ses çıkmıyor, telefonu varsa bi haber verelim ona da...
Emin, vag kabloyu da getirirsen işim düştü yine sana...
silecek ağlama modu yok, sinyal sayısı 3, bire de yoklama, tarama yapalım şöyle bir çarık çürük var mı diye...

Ağır toplarımız özel davet istiyolar [emoji23] kablo herdaim arabada da laptopu yanıma almam lazım ogün boşsa getiririm abi sıkıntı yok

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana uyar mı diye sormaz zaten Emin kardeşim direk yazar ismimi gelecek listesine :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;515543
Bana uyar mı diye sormaz zaten Emin kardeşim direk yazar ismimi gelecek listesine :)

Tam konuyu açarken dedim Ömer bana uyar yazmış dedim istiyosa uymasın diye cevap atayım dedim konu açılınca zaten kardeşim maşallah biliyomuş içimi didim[emoji2]

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yaw bir hafta sonra olsaydı belki bende octaviamla gelirdim :/ zaten 14ünde düğün var gelemem dedim biri benle fena dalga geçmiş :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Estağfurullah, dalga değil, gelmeniz için gaz vermek istemiştim, yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı celalgerceker

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;515598
Estağfurullah, dalga değil, gelmeniz için gaz vermek istemiştim, yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

estağfurullah,çok hoşuma gitti o cümle güldüm baya :D burdaki sıcak ortamı sevdim yanlış anlaşılacak bir şey yok abi ne demek :)

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
alacaatlı hakkında kişisel tecrübelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar. Aile ile gidilmelik bir yer yer mi? nette çeşitli bilgiler var ama sizin görüşleriniz daha önemli benim için. Nasıl bir yerdir, ücretli mi, rahat mı piknik yapmak vs vs :)

Ankarada piknik yapacak yer sorunu yaşıyorum da :) yıllar önce memleketimde gider güzler regülatörüne, ikiz arasına, özbağ'a falan takılırdık burda her yer kalabalık malum :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;515675
alacaatlı hakkında kişisel tecrübelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar. Aile ile gidilmelik bir yer yer mi? nette çeşitli bilgiler var ama sizin görüşleriniz daha önemli benim için. Nasıl bir yerdir, ücretli mi, rahat mı piknik yapmak vs vs :)

Ankarada piknik yapacak yer sorunu yaşıyorum da :) yıllar önce memleketimde gider güzler regülatörüne, ikiz arasına, özbağ'a falan takılırdık burda her yer kalabalık malum :)

Ben bi pazar günü başka bir forumun buluşmasına katılmıştım beklediğimden çok daha sakindi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alacaatlide 3-5 adet ucretli piknik alani mevcut. Yaz kis hizmet veriyorlar kislari kamelyalarda soba basindasiniz. Paradan haber verin hizmet sonsuz.

Birtane de belediyenin ucretsiz bir yeri var cardak+mangal var yaninizda izgara goturmelisiniz

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;515675

6 senedir Kırşehirdeyim, mangal , piknik manyağı oldum. Arka arkaya 3 gün ateş yaktığım oldu. Memleketin her yeri piknik alanı, benim gibi yumurta pişiremeyen adamı bile 6 senede ocakbaşı şef yaptı.

Çevrimdışı nurieren06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kimseyi tanımıyorum fakat, müsait olursam skodacılarla bir araya gelmeyi çok isterim :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nurieren06;516152
kimseyi tanımıyorum fakat, müsait olursam skodacılarla bir araya gelmeyi çok isterim :)

Bizde sizi aramızda görmeyi isteriz başka türlü kümseyle tanışamazsınız zaten :)