škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2 octavia rasında kaldım acil yardım!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. dsg olusundan , modelli olmasından dolayı diğerine göre daha avantajlı geldi bana.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2014 model araba maşallah ne km yapmış öyle yaa, pazarlık yaptınız galiba sizin yazdıgnz fiyatlar ilanla bir değil. Benim gönlüm 2000lira daha ucuz ve az km yapmış olan 2013 model araçtan yana olurdu. 1 yaş büyük olması çokta önemli değil gibi..

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsi kanaatim, beyazı tercih ederdim. Bu kasaya beyaz sanki daha çok yakışıyor ve beyazın camları filmli sanırım.
Her iki araç da özellik olarak aynı.

Ek: Beyazda içini gösteren foto neden yok. Ve de sizin yazdığınız fiyattan ilan fiyatı farklı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bu kasaya beyaz daha bi yakışıyor bence de.

Ama ikisi arasında gri olanı km ve fiyat avantajı yüzünden tercih ederdim. Daha bi güvenilir de göründü gözüme, sakaryadan aldğım arabalar hep temiz çıktı nedense.

1 yıl fark önemli değil bence, boya da ufak bi şey. Sakaryadakine film çektirince o da güzel olacak...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben gri olanı seçerdim. aradaki km farkı birşey değil ancak hem fiyat daha ucuz hemde kışlık lastik hediyesi var. birde beyaz olan çok böyle galerici gibi diğeri belli aileden bebek koltuğu falan var arabada.

griyi alırdım aradaki farkla da gider film yaptırırdım detaylı temizlik artı bi de yazılım yaptırırdım fısır fısır binerdim ;)

hatta aradaki 2000tl farkla arabayı kaplatırsınıız bile beğenmediyseniz rengini ;)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Burdaki en önemli kriter 2014 modelin 2013'e göre bazı alt yapı değişikliğinin olması bence.

sizin yerinizde olsam 2014 model alırdım.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;512013
Burdaki en önemli kriter 2014 modelin 2013'e göre bazı alt yapı değişikliğinin olması bence.

:+1:bende modellıyı tercıh ederdım. dıreksıyonu 3 kollu:)

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;512013

Bahsettiginiz alt yanı değişiklikleri neler?/ ben 2 aracı da birebir ayni biliyorum

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2013 fiyat ve km avantajı var. 2014 de ise alt yapı değilde sadece bluetooth eklendi diye biliyorum.(taktırmak 750 tl) Bence 1. İçin 1000 tl daha indirim için zorlarım
2014 olduğu için 18 ay dolmadan garanti uzatır. 3 yıl boyunca hem dsg den yana rahat hem de garanti li binerim. Tabi bu şart yetkili servis bakımlı ise geçerli olacaktır

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçların her ikiside ilk elden sanırım.
54h0091 olan 04/2013 ayrıca belediye tarafından haciz var görümüyor çıkışlı
41ag853 olan 04/2014 çıkışlı araç tam 12 aylık garanti de olmalı 6 ay içinde ekstra garanti yapılıp gönül rahatlığı ile binilir
Her iki aracı da yetkili servisten sorgulat bakımları tam ise 1. Araç alınır.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;512033
2013 fiyat ve km avantajı var. 2014 de ise alt yapı değilde sadece bluetooth eklendi diye biliyorum.(taktırmak 750 tl) Bence 1. İçin 1000 tl daha indirim için zorlarım
2014 olduğu için 18 ay dolmadan garanti uzatır. 3 yıl boyunca hem dsg den yana rahat hem de garanti li binerim. Tabi bu şart yetkili servis bakımlı ise geçerli olacaktır

Hocam 3 yıl garanti uzatma 2000TL. 69000+2000= 71000 eder.
diğer aracın (2013 olan) garantisi zaten uzatılmış 2017ye kadar ayrıca 4 adet kış lastiği var  67000-2000TL( garanti uzatma)= 65000 lastikleri de 1000Tl saysak 64000bin Tl eder bence tadından yenmez. Eğer tek eksik bluetoth ve olup olmadığı belli olmayan xds ise çok da sıkıntı değil. Ayrıca 2013 modelin bir artısı da metalik renk...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;512035
Araçların her ikiside ilk elden sanırım.
54h0091 olan 04/2013 ayrıca belediye tarafından haciz var görümüyor çıkışlı
41ag853 olan 04/2014 çıkışlı araç tam 12 aylık garanti de olmalı 6 ay içinde ekstra garanti yapılıp gönül rahatlığı ile binilir
Her iki aracı da yetkili servisten sorgulat bakımları tam ise 1. Araç alınır.

Hocam belediye hacizi nedir yahu?

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman işler değişir Kesinlikle 2013 mantıklı hatta çok mantıklı olur.
Belediyeye borçu vardır e devleöt te öyle görülüyor.  Bunu satıcı halleder siz gönül rahatlığıyla alırsınız.
Hem km düşük hem fiyat ucuz hayırlı olsun diyelim hocam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;512091
O zaman işler değişir Kesinlikle 2013 mantıklı hatta çok mantıklı olur.
Belediyeye borçu vardır e devleöt te öyle görülüyor.  Bunu satıcı halleder siz gönül rahatlığıyla alırsınız.
Hem km düşük hem fiyat ucuz hayırlı olsun diyelim hocam

abi Ne diim sana belediye hacizi dedin gittin ben de yarım saattir aha dedim bu arabada da püsür çıktı...tekrar baştan başlıcam araba aramaya ):