škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback direksiyon gücellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracimi servise vermiştim otomatik olarak direksiyon güncellemesi yapilmiş garanti kapsaminda aracimin direksiyonu daha sertleşti ve yüksek hizlarda daha güven veriyor artik tavsiye ederim

Çevrimdışı smandaci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;511842
Aracimi servise vermiştim otomatik olarak direksiyon güncellemesi yapilmiş garanti kapsaminda aracimin direksiyonu daha sertleşti ve yüksek hizlarda daha güven veriyor artik tavsiye ederim

Aracınızın üretim tarihi nedir?
Hangi tarihten önce üretilen araçlar için güncellemeler var?

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce Yüce Motoru aradım güncelleme olup olmadığını sordum şaseden sorguladılar güncelleme olduğunu söyleyip randevu verdiler. Servislerinizi arayıp güncelleme olup olmadığını öğrenebilirsiniz

Çevrimdışı ferhat-tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;514274
Biraz önce Yüce Motoru aradım güncelleme olup olmadığını sordum şaseden sorguladılar güncelleme olduğunu söyleyip randevu verdiler. Servislerinizi arayıp güncelleme olup olmadığını öğrenebilirsiniz

Arkadaşlar cahilliğime verin :) bu direksiyon güncellemesi nedir direksiyon nasıl güncelleniyor güncellenince ne oluyor bende rapid almayı planlıyorumda direksiyon için şehir içi çok iyi ama yüksek hızda ağırlaşmadığı için biraz güvensiz deniyor bu o sorunu mu gideriyor

Çevrimdışı rcpycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet hocam aynen oyle yuksek hizda direksiyonun sertlesmesiyle ilgili. zaten 2015 lerde oyle bi problem yok. 2014 ve oncesi icin gecerli. sifir alcaksaniz dusunmenizi gerektirecek bi durum degil.