škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback Edition

Hydra · 11 · 3715

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;510853
Evet arkadaşlar kendimizi yiyip bitirebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=RZmJrb4fG5o

yok artık

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok da bir şey değişmemiş, jant+lastik, mutimedya, ön park sensörü, mercekli far ve far sensörü varsa birde yağmur sensörü, bunların hepsini mevcut araçlarımıza istersek ilave edebiliriz, üzülmeye gerek yok gibi.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;510928
Çok da bir şey değişmemiş, jant+lastik, mutimedya, ön park sensörü, mercekli far ve far sensörü varsa birde yağmur sensörü, bunların hepsini mevcut araçlarımıza istersek ilave edebiliriz, üzülmeye gerek yok gibi.

orjinalinde ön park sensörü yoktu. ve park sensörü düğmesi gelmiş (ben forumda soru açtım hala çalışmalar devam ediyor denmişti)   kadranlar değişmiş ve aynalara sinyal gelmiş dikkat edersen. ben columbus ayarlamak isterken bu multimedya gelmiş. şimdi columbus almak gelmiyor.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 10:30:50 Gönderen: Hydra »

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar benim arabamda 2015 model bu videoda gosterilen hersey var yeni bisey yokko aracta yada benmi goremgoremedim anlayamadm?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farı mercekli yaparlar sonra da cam otomatiklerini tek dokunuşlu yapmayıp kâr ederler.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 19:11:29 Gönderen: Uğur Akar »
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;510932
orjinalinde ön park sensörü yoktu. ve park sensörü düğmesi gelmiş (ben forumda soru açtım hala çalışmalar devam ediyor denmişti)   kadranlar değişmiş ve aynalara sinyal gelmiş dikkat edersen. ben columbus ayarlamak isterken bu multimedya gelmiş. şimdi columbus almak gelmiyor.

aynalardaki sinyali görmemiştim doğrusu, kadran değişikliğini yazmadım çünkü sonradan ilavesi zor olur, ön park olsa da olur olmasa da ama sinyalli ayna olmalı bence, en çok kızdığım nokta aracı full diye alıyoruz ama ne ayna sinyali var ne far nede yağmur sensörü, basit araçların full donanımlıların da bile var bunlar, adamlar üst paket yeni versiyon ayağına bunları eksik gönderip sonradan ekleyip yeni versiyon diye yutturuyorlar, şimdi birde seneye makyaj görsün de o zaman tam şapa oturuyormuyuz görelim :(

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araç Türkiye'ye geldikten sonra istenilen ücrete göre bir değerlendirme yapmak lazım.   Valla edition adı altında ülkemizde 10 bin lira daha fazla para isteyebilirler.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;510978
Araç Türkiye'ye geldikten sonra istenilen ücrete göre bir değerlendirme yapmak lazım.   Valla edition adı altında ülkemizde 10 bin lira daha fazla para isteyebilirler.

şu anda istenilen 62.000tl bile bence fazla bu araca, edition daki eklemeleri geçtim bari iç plastiğini biraz kaliteli yapsalardı gerisini gözüm görmezdi vallahi:o

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Her yıl 1-2 şey ekleyip 2-3 bin zam yapmak ve model değişik demek adet olmuş memlekette.ben 2015 aldım 2014 ile farkı sadece kolçağın şekli galiba fiyat artırma politikası.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 19:42:30 Gönderen: unal43 »