škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

orjinal teybime usb aux aparatı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 2004 fabiama usb aux aparatı almayı düşünüyorum (MS402)teybimde cd changer özelligi ve cd tuşu mevcut.sahibindende audio musicsystem 169TL ye peşin fiyatına 6 taksite kadar satılıyor bu tür üründen kullananlar kullanımı ile ilgili bilgi verebilirlermi? ses kalitesi fln. yada başka önerisi olan varmıdır? Bu aparatı almak istememdeki en büyük faktör aracımın gögüs estetigi orjinalligi bozulmuyor yeni teybe göre söket sıkıntısı yok ve kontak anahtarı çektigimde teybinde kapanması vs.vs.

Çevrimdışı leader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz ürünü ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Dediğiniz gibi aracın orijinal hali bozulmuyor. Sadece teybin arkasına bir soket takılıyor o kadar. O da 15 dakikalık bir iş. Montaj sonrası artık aracınızda cd changer bulunuyor. Ben de alırken çok düşünmüştüm ama şimdi olsa düşünmeden alırım. Ses kalitesi sizin yaptığınız kayıt kalitesine bağlı. Cihazın kalite düşürmek gibi kötü bir özelliği yok. Özet olarak alın derim kesinlikle pişman olmazsınız.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde niyetim var orjinali bozmak istemiyorum. Normal cd usb çalarlar aşırı iğreti duruyor .  Olumlu sonuç alırsanız paylaşırsanız sevinirim ..

Çevrimdışı Alpbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar Merhaba
DMC 9088 12 pin Usb Sd Aux Aparatı almıştım. araç orjinal soketine takılıyor, ayrıca araçtaki mevcut aux girişide çalışabiliyor. Cihaz üzerinde, SD kart, usb, aux girişleri mevcuttur. Kutulu ve tüm aparatları ile sıfırda farksızdır.
lazım ise uygun fiyattan verelim.

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leader;510035
Bahsettiğiniz ürünü ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Dediğiniz gibi aracın orijinal hali bozulmuyor. Sadece teybin arkasına bir soket takılıyor o kadar. O da 15 dakikalık bir iş. Montaj sonrası artık aracınızda cd changer bulunuyor. Ben de alırken çok düşünmüştüm ama şimdi olsa düşünmeden alırım. Ses kalitesi sizin yaptığınız kayıt kalitesine bağlı. Cihazın kalite düşürmek gibi kötü bir özelliği yok. Özet olarak alın derim kesinlikle pişman olmazsınız.

tşkler dogukan bey siz adaptörü nereye koydunuz ben montajını kendim yapacagım torpidonun içine koymayı düşünüyorum ama delik flnda delmek istemiyorum siz nereden geçirdiniz kablosunu nereye koydunuz cihazı?

Diger arkadaşlara da tşkler kısmet olursa bugün sipariş verecegim

Çevrimdışı leader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Adaptörü teybin altındaki boşluğa koydum. Ulaşması kolay olsun diye. Adaptörle gelen kablo da biraz kısa gibiydi. Teybi sökerken zaten alttaki boşluk da çıkıyor. Ben ısıtarak deldim, zaten küçük bir delik yetiyor. Şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski fabiamda 8 sene kullandım, çok memnun kaldım , şimdiki sahibi de memnun, öneririm.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cihazlar max kaç gb destekliyor ? 64 gb lık sd card ı tanıyor mu mesela ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bendeki max 4gb flash alıyordu, şimdikiler daha faZla
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı axoactive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende aldım on numara çalışıyor. Altı adet klasör yapabiliyorsun radyo kanalları düğmelerinden hangisini seçersen onu çalıyor, sd kart takılma yeri de var ama denemedim. En güzel yönlerinden biri de aux çıkışı olması cep telefonuna bağlayıp istediğin müziği çalabilirsin.

Bana sorarsan en kaliteli teyp alıp oraya taksan bile orjinal görüntüsünden çok kötü duruyor, bu ürün hiç orjinalliği bozmuyor

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bu usb aparatını kafaya takmıştım alacaktım ama hediye bir blaupunkt gelince onu taktım:D daha önceden üst çıtada vardı onuda taktım çirkin bir görüntü oluşmadı. Tabi kendi orjinal teybin görüntüsü ayrı :)

Çevrimdışı ozgrinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende yeni bir skoda fabia kullanıcısı oldum ancak orijinal teyibini söktürmeden ve alttaki boşluktaki görüntüyüde bozmadan müzik dinlemek için en iyi yapılabilecek yöntem bu galiba ama. Konuya tam vakıf olamadım biraz bilgi verebilirmisiniz?

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal teyplerde cd tuşu olanlara usb aparatı takılabilir. internette fln usb aparatları(usb.aux.sdcard) 160tl ile 180tl arasında degişiyor.
Aparatı aldıgınızda teybinizin arkasın hazırda olan soket girişine soketi takıyosunuz işlem bitiyor aparatı gözünüze kesdirdiginiz bir yere koyabilirsiniz daha sonrasın da kullanıma hazır.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maviselx;532253
Orjinal teyplerde cd tuşu olanlara usb aparatı takılabilir. internette fln usb aparatları(usb.aux.sdcard) 160tl ile 180tl arasında degişiyor.
Aparatı aldıgınızda teybinizin arkasın hazırda olan soket girişine soketi takıyosunuz işlem bitiyor aparatı gözünüze kesdirdiginiz bir yere koyabilirsiniz daha sonrasın da kullanıma hazır.
Bu benim teybimin aynısı ama orda cd yerine baska bi tus var diue hatirliyorum ms402 lerin hepsine uyumluysa orjinal teybime geri dönebilirim valla cok iyi olur :)

Simdi baktim bense AS tuşu var cd tusu yok cd tusu olan ms402ler varmis acaba fotosunu alabilirmiyim
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 15:09:21 Gönderen: 06lkn66 »