škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aksesuar kararsızlığı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar. 2 konuda kararsızım:
1. beyaz bir octaviam var. cam krom çerçevesi çok hoşuma gidiyor. yüncülere sordum takım halinde 1700 tl. diyor.
http://www.titizkromaksesuar.com/tr/krom-aksesuar/skoda/octavia/skoda-octavia-2013-2015-krom-cam-citasi-6-parca-paslanmaz-celik.html
bu sitede fiyat çok uygun. servisin taktığı fitille beraber mi? bu sitedeki sadece yapıştırma çünkü.

2.  http://www.titizkromaksesuar.com/tr/krom-aksesuar/skoda/octavia/skoda-octavia-2013-2015-krom-yan-kapi-citasi-4-parca-paslanmaz-celik.html

sizce bu ürün arabaya yakışır mı?

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;508305
herkese merhabalar. 2 konuda kararsızım:
1. beyaz bir octaviam var. cam krom çerçevesi çok hoşuma gidiyor. yüncülere sordum takım halinde 1700 tl. diyor.
http://www.titizkromaksesuar.com/tr/krom-aksesuar/skoda/octavia/skoda-octavia-2013-2015-krom-cam-citasi-6-parca-paslanmaz-celik.html
bu sitede fiyat çok uygun. servisin taktığı fitille beraber mi? bu sitedeki sadece yapıştırma çünkü.

2.  http://www.titizkromaksesuar.com/tr/krom-aksesuar/skoda/octavia/skoda-octavia-2013-2015-krom-yan-kapi-citasi-4-parca-paslanmaz-celik.html

sizce bu ürün arabaya yakışır mı?

Ben yan kapı çıtasını pek beğenmiyorum, yakışmıyor bizim araçlara. Ama cam çerçevesi güzel duruyor.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yan kapı çıtası konusunda çok kararsızım. sanki biraz ince gibi duruyor. camların etrafı da çok güzel duruyor ama orjinal olmadığı için nasıl durur bilmiyorum.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Cam çerçevesi güzel oluyor.
Fakat kapı çıtaları yakışmıyor.
D segmenti araçlarda güzel duruyor.
Superb - Passat gibi daha hacimli araçlarda.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
peki servis 1700 burası 236 tl niye acaba? Servise takılacağı zaman cam fitiliyle felan beraber mi değiştiriyorlar?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orada zaten fitil yok ki

Yani var da o parçanın fitille birlikte değişmesi bence manasız. Çünkü fitili etkileyen veya fitilin değiştirilmesini gerektiren bir durum yok orta da.

Servisin azizliği yani. Orj aksesuar diye fiyatlar çok çok uçuk.

Aynı şey Astra da başıma gelmişti. Krom kapı kolu istiyordum. Serviste fiyatı çok uçuktu. Bu tür bir aksesuar sitesinden takımını 70TL ye almıştım.

Bence siz de boşu boşuna 1700 tl vermeyin.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok zaten vermem icime oturur:) ben o zaman bu 236 yi alayim

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben dediğiniz yerden her ikisini de aldım ama aracı teslim almadığım için elimde duruyorlar :)

Çevrimdışı J.Marston

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yükselen Skoda cam fitilleri dahil cam kromu + arka bagaj kapağı kromu ve ön alt panjur kromuna işçilik dahil 1.560 TL fiyat veriyorlar.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servisten alacağınız parça fitille birlikte değişiyor, krom çıtalı fitil ile çıtasız fitil arasında yapısal fark var,

diğer ilandaki çıta ise paslanmaz sacdan kesilerek form verilen bir ürün, ikisinin arasında fiyattaki gibi kalite olarak fark var

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;508369
servisten alacağınız parça fitille birlikte değişiyor, krom çıtalı fitil ile çıtasız fitil arasında yapısal fark var,

diğer ilandaki çıta ise paslanmaz sacdan kesilerek form verilen bir ürün, ikisinin arasında fiyattaki gibi kalite olarak fark var

O zaman bu ilandaki urunu alirsam cok ta hos durmayacak oyle mi cunku fitilin ustune yapisacak

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf kardeş, yerinde olsam hiç bulaşmazdım. 236 TL'lik ürün için her ne kadar paslanmaz deseler de güvenilmez. Ayrıca, böyle kromajlı çıtalar koyu renk arabalara daha çok yakışıyor. Ama zevk senin tabii ;)

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence o yapıştırma çıtalar basit duracak hiç bulaşmayın

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
üstelik o paraya daha dikkat çekici ve hatta işlevsel aksesuar alabilirsiniz,

örnek, kapı alt kenarına gelen ve gövde rengi boyanabilen yan çıtalar veya spoiler

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla abi benim de iyice midem bulandi. Hem orjinal degil sacma sapan duracak gibi hemde paslanir felan neyse vazgectim. Evet aklimda kendi renginde kapi citasi alayim en iyi sanki forumda biri paylasmisti ama nerelerde acep?