škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa III aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı thesseus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Style pakete ilave metalik renk + Hız sınırlayıcı + park sensörü : 53,300 TL diyorlar fazla değil mi?

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

istanbulda oturan arkadaşlar oto show a gidenleriniz oldu mu? Oto show a özel indirimler var mı? Araştıran varsa paylaşırsa çok memnun olurum.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Otosow da daha iyi indirim yapıyorlar ordaki araçlara bi tane full vardı yarış mavisi 59000₺ yazmışlar 56000₺ e kadar veririz dedi

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;515661
Otosow da daha iyi indirim yapıyorlar ordaki araçlara bi tane full vardı yarış mavisi 59000₺ yazmışlar 56000₺ e kadar veririz dedi

Full derken ne kadar? Tüm opsiyonlar dahil mi demek istediniz acaba?

(cam tavan,spor süspansiyon,spor koltuk,spor direksiyon, çelik pedal,yağmur sensörü,kessy go sistemi, ön-arka park sensörü, R17 jant  dahil 60 küsür yapıyor...)
eğer bunlarla 56 ise çok iyimiş ve ben çok üzülürüm.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
56 ya bırakılan aracı gördüm ben de. Aynı teklifi bana da sundular. heçbek 1.2 tsı dsg style yarış mavisi (metalik)  panaromik cam tavan 17 lik jant arka park sensörü spor ön koltuklar metalik iç tasarım ( piano blak ve bej siyah iç döşeme değil) far ve yağmur sensörü metalik pedal seti ve style in geri kalan donanımı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam hız sabitleme yoktu. Ön park sensörü de yoktu. Adaptif hız sabitmele yok zaten. Spor süspansiyon da yoktu. Görünüş olarak çok başarılıydı. Spor ön koltuklar beklediğim kadar güzel değildi. Bacak yan desteklerin süngeri bi acayipti. Oturup kalkarken çok rahat bir şekilde yamuluyordu. Zamanla deforme olacak gibi duruyordu. Hatırladıklarım bunlar.
Fabia combi de aileler için çok güzel bir araç ayrıca. Arka taraf oldukça geniş ve ferah.

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;515661

oto showdaki satıcılar ile nasıl iletişime geçebiliriz acaba

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bide 17" jant vardı ama yağmur sensörü yoktu bu gün atik otoya gittim aracımı sormak için iki yeni fabia gelmiş biri beyaz ambiosin di diğeri 1.2 dsg style kapiçino bej rengi içide bek döşeme mütiş duruyordu

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Otoshow daki satıcılar zaten bayilerin satış danışmanları ben gittiğim zaman avekten ve atikten danışmanlar vardı ama fiyatlar ordaki araçlar için geçerli o da kaldıysa

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;515712
Otoshow daki satıcılar zaten bayilerin satış danışmanları ben gittiğim zaman avekten ve atikten danışmanlar vardı ama fiyatlar ordaki araçlar için geçerli o da kaldıysa

kalmamış olma ihtimalide çok yüksek teşekkür ederim hocam verdiğin bilgiler için.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fiyatı önemli değil artık gelmiş aracım. Ben memnunum alacağım arabadan. Siparişim  ön-arka sensör, kararan ayna-yağmur sensörü, spor  direksiyon-koltuk-süspansiyon, jantlar, hız sabitleyici, şeker beyazı.
liste fiyatındaki farkı henüz yansıtmıyorlar.

cam tavan istemedim 2500 lira verip gözlük saklama yerinden oluyorsunuz.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ne kadara aldınız yeni fiyatı yansıtırlar bayiye doğuşun kestiği fatura bellidir nekadar indirim aldınız acaba benim araçta gelmiş sevkiyat planında gözüküyor

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;515765
Merhaba ne kadara aldınız yeni fiyatı yansıtırlar bayiye doğuşun kestiği fatura bellidir nekadar indirim aldınız acaba benim araçta gelmiş sevkiyat planında gözüküyor
Merhaba, 56bin kesildi fatura nisan ayından beri bekliyorum. Doğuştan almadım. Yüce oto
araç gelmiş teslim alacağız hayırlısıyla.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Net nekadar indirim yaptılar acaba yada şuan nekadar indirim yapıyorlar haziranda kampanya olma olasılığı varmı bilgisi olan

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kampanya yok zam var 15 haziranda fiyatlar değişecek bilginiz olsun