škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 çikma fitil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2004 collection octinin sağ arka kapı ses yaptığı için dört fitilide değiştirdik.Çıkan fitiller bagajda duruyor isteyene kargo ücretini ödeme karşılığında göndereyim.Yanlış anlaşılma olmasın fitiller hurda haşat tahrif olmuş yıpranmış değildir sadece sağ arka kapı ses yaptığı için fiyatta uygun olunca dördünü birden değiştik bunları da ihtiyacı olan bi a4 octi sahibinde gönderelim istedik.İhtiyacı olan dönüş yaparsa göndereyim yoksa atacam bi köşeye duracak.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Paylasim bolumundeki ucretsiz verilebilecekler konusuna tasirsaniz daha cok kisiye ulasir.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu yokmu ihtiyacı olan biri göndereyim işte sıfır takımı 400 tl.Göndereyim ücretsiz yokmu ihtiyacı olan biri diğer tarafada yazdım burayada yazdım tık yok.Ahada kızdım sinirlendim attım eve gitti.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hahahaha. A4 um olsa alirdim. Aaa aslinda dur izmirde bi abimin var onun vardi boyle su mu aliyodu noluyodu adresini vereyim mi ozelden?

Çevrimdışı hardtobelieve

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Usta eger kimse almamissa bana yollayabilirmisin bende 2003 colection var kasalar ayni uyumlu fitiller benim fitillerde gidik ama degistiremedim maddiyattan talibim ben hala sendeysr

Çevrimdışı crosser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi günler eğer hala duruyorsa bana gönderir misiniz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslae vakti zamaninda adnan bey sagolsun bizim izmirdeki abinin arabaya aldik o fitilleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi