škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SEAT Ibiza 1.2TSI DSG Style

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;508372
Eyvallah. Allah razı olsun. Daha iyileri sizlerin olsun İnşaallah.

Köpeen olur.

Yazdık ya bütün hepsini lam!

Cıh :rm::rm: dokunup denemem lazım demek ki, tam olarak kavrayamadım demek :rm::rm:

Eyvallah gözüm ciğerim,zati bizlerin arasında teklif yok,arabalar ortak:rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İbızayı seviyorum ya, buna 3.5cm yay lazım şimdi ama işte neyse açmıyım ağzımı :D DSG alarak çok iyi yapmışsın abi. Sen zaten kötü bir karar vermezdin güle güle kullan artık buluşmalara bununla gel :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;508449
Sen zaten kötü  bir karar vermezdin güle güle kullan artık buluşmalara bununla gel :)
Eyvallah. Daha iyileri sizlerin olsun İnşaallah.
DSG alarak çok iyi yapmışsın abi.
Çok rahat yahu! Kasa hafif olunca hepten rahatlık zaten.
İbızayı seviyorum ya, buna 3.5cm yay lazım şimdi ama işte neyse açmıyım ağzımı :D
Ya ben orijinalciyim ya! Yay may sevmiyom ben.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur Akar;508521

Makas mı var abi seninkinde :rm:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;508522
Makas mı var abi seninkinde :rm:
Amortisörün üstünde gidiyo! :rm::hanz:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bence bu sınıfın en mantıklı arabası.allah kaza bela vermesin hayırlı olsun uğur abi.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;508521

Çok rahat yahu! Kasa hafif olunca hepten rahatlık zaten.

İyice yaşlandı :dede::dede::dede::dede::rm::rm::rm:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;508547
bence bu sınıfın en mantıklı arabası.allah kaza bela vermesin hayırlı olsun uğur abi.
Alıntı yapılan: FF;508554
İyice yaşlandı :dede::dede::dede::dede::rm::rm::rm:
Konfor arıyom artık lam! Tekerleri 195/85/12 yapmayı bile düşünüyom. :dede:

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ugur abi kıyaslama yaptığımızda ibiZa -fabia -polo ayni motorlar için maddi bakımdan avantajli olan hangisi

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;508577
Ugur abi kıyaslama yaptığımızda ibiZa -fabia -polo ayni motorlar için maddi bakımdan avantajli olan hangisi

Ben alırken Polo hem pahalıydı hem de 1.2TSI DSG seçeneği yoktu. Fabia' da ise sadece 1.2HTP vardı ve donanımlısını almaya kalkınca Ibiza ile arada 2 bin-2 binbeşyüz TL fark kalıyordu. Şu anki Fabia da pahalı kaldı bana göre.
Esasen 1.4 Reference diye çıktım yola ama bir-iki yaver gider durumdan sonra neredeyse aynı paraya şimdikini almış oldum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;508566

Konfor arıyom artık lam! Tekerleri 195/85/12 yapmayı bile düşünüyom. :dede:

Ha benim araba konforsuz diyon yani :kvg::kvg::skn::skn::sopa::sopa::sopa::sopa: :rm: :rm: :rm:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;508755
Ha benim araba konforsuz diyon yani :kvg::kvg::skn::skn::sopa::sopa::sopa::sopa: :rm: :rm: :rm:
Sen düşün artık bendeki konfor aşkını. :wnk:

Çevrimdışı burak_erat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hala forumda olan var mı bilmiyorum ama seat ibiza 1.2 style kullanan var mı acaba aranızda ben sıfır almayı düşünüyorum ama yakıt konusunda ve diğer kullanımlarda bilgi verebilecek arkadaş var mı?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burak_erat;593533
hala forumda olan var mı bilmiyorum ama seat ibiza 1.2 style kullanan var mı acaba aranızda ben sıfır almayı düşünüyorum ama yakıt konusunda ve diğer kullanımlarda bilgi verebilecek arkadaş var mı?

1.2TSI motor bence çok hoş bir motor. Sakin sakin gidilecekse sessiz sessiz mırıldıyor. Yok gazlanacaksa o da başlıyor yüksek devirlerin hırıltısını vermeye.

Tüketime gelince, 2 sefer Sirkeci-Bakırköy sahilyolunu kullandım kısa süre arayla her ikisinde de 5.0lt/100km tüketim yazdı. Ancak dur-kalka girince kısa sürede 6.7lt/100km yazabiliyor. Şehiriçinde kullanıyorum genel olarak ve genel ortalama ekranında 6,7 ilâ 7,5lt/100km arası yazıyor yolbilgisayarı.