škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam filmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mrb. Arkadaşlar Beyaz Octavia'ma sadece arka camlara film çektirmek istiyorum. Markası, renk koyuluğu ve fiyatlar hakkında önerilerinizi ve tekliflerinizi bekliyorum. İyi akşamlar

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Sonaxta tum camlara (on cam haric) 3 numara yaptirdim. kaput filmiyle beraber 600 tl gibi bi fiyata yaptirdim. Yanlis hatirlamiyorsam sadece cam filmleri 250 felandi. Camlari sokmeden ustten uyguluyorlar. Tum turkiyede omur boyu cizilmezlik garantisi var.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Korhan06;503952
Mrb. Arkadaşlar Beyaz Octavia'ma sadece arka camlara film çektirmek istiyorum. Markası, renk koyuluğu ve fiyatlar hakkında önerilerinizi ve tekliflerinizi bekliyorum. İyi akşamlar
Ankara'da önerebileceğim 2 yer var. Biri Llumar Salih, diğeri Çölgeçen. İkisinde de gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Salih Llumar ana bayii zaten, Llumar film kullanır ki benim aracıma da 4 yıl önce filmleri o çekmişti, hiçbir sorun yok. Çölgeçen Llumar dahil birkaç firmayla çalışır, isteğinize bağlı, arka cama da onlar çekmişti filmi, yine sorunsuzdu.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;503964
Ben Sonaxta tum camlara (on cam haric) 3 numara yaptirdim. kaput filmiyle beraber 600 tl gibi bi fiyata yaptirdim. Yanlis hatirlamiyorsam sadece cam filmleri 250 felandi. Camlari sokmeden ustten uyguluyorlar. Tum turkiyede omur boyu cizilmezlik garantisi var.

Merhaba. Ben de 3 numara yaptırmayı düşünüyorum da. Filmin koyuluğu görüşünüzü olumsuz etkiliyor mu? Bide aracınızın fotoğrafını koyarsanız çok memnun olurum...

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;503973
Merhaba. Ben de 3 numara yaptırmayı düşünüyorum da. Filmin koyuluğu görüşünüzü olumsuz etkiliyor mu? Bide aracınızın fotoğrafını koyarsanız çok memnun olurum...

bence kademeli yaptırın. arkalar koyu, önler açık daha şık görünüyor. numarasını bilmiyorum ama.

görüşü etkilemiyor.

Çevrimdışı serbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben sadece 2 numara arka cam düşünüyorum. Ön camlar istemiyorum gorusu kisitliyor ozellikle kış aylarında

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;503986
Bu cam filmleri yasak değil mi?
Aynen, yasak.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Sertel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben 3M yaptırdım 400 TL ye buyaka avm nin altında. işçilikten gayet iyi. önler 1 arkalar 2. fakat tek bir sorunum var. arka çamda far ışığı vurunca parlama oluyor. yapan arkadaşla konuştum bu gün. rezistas kalın olduğu için oluyor. bu model araçlarda karşılaşıyoruz dedi. aynı olay başına gelen var mı?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;503973

baktım da camların net fotosu yok en yakın zamanda koyarım. Bende korkuyordum ama kaliteli cam filmi etkilemiyor. Sonaxtan çok memnunum. Ben ön kapı, arka kapı ve arka camlara yaptırdım. sadece ön cama yaptırmadım.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;504006
baktım da camların net fotosu yok en yakın zamanda koyarım. Bende korkuyordum ama kaliteli cam filmi etkilemiyor. Sonaxtan çok memnunum. Ben ön kapı, arka kapı ve arka camlara yaptırdım. sadece ön cama yaptırmadım.

Hatay da mı yaptırdınız?
Bu arada antakyalı misiniz?

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;504006

Teşekkür ederim. Sizin fotoları beklemedeyim

Çevrimdışı ErdemYILMAZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertel;504003
ben 3M yaptırdım 400 TL ye buyaka avm nin altında. işçilikten gayet iyi. önler 1 arkalar 2. fakat tek bir sorunum var. arka çamda far ışığı vurunca parlama oluyor. yapan arkadaşla konuştum bu gün. rezistas kalın olduğu için oluyor. bu model araçlarda karşılaşıyoruz dedi. aynı olay başına gelen var mı?
nasıl bir parlamadır bu, karartmalı değil mi aynalarınız; ben de 3M düşünüyorum da?

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rezistans tellerinin geçtiği yerlerde film tabiri caizse potluk yapıyor ve ışığı kırıyor. Bunun filmin kalitesiyle ilgisi yok. Filmin cilvesi...

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat aktaş;504007
Hatay da mı yaptırdınız?
Bu arada antakyalı misiniz?

Evet hocam antakyaliyim burdaki sonaxta yaptirdim.