škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ne olacak bu rommsterin hali

Ziyaretçi · 15 · 5544

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
ne skoda sitesinde ne alman sitesinde hiçbirşey yok artık satılmıyor 2015 modeli yok ne olacak bu ararba böyle:mad::mad:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Fabia ile Superb'den sonra sıra ona gelecek büyük ihtimal. Yenilenmeyen Roomster kaldı bi çünkü.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

İnternet sitelerinde gezen muhtemel tasarım bu şekilde olacağı yönünde.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu baya C sınıfı ayarında görünüyor. Altea XL'a benziyor hatta. Zannetmiyorum bu kadar büyük olacağını. Sağ sis farıyla sol sis farını tutturamamışlar zaten :) Sağ farla sol farda tutmuyor birbirini hatta :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Arkadaşlar satışlarının hem Türkiye'de hem de avrupada az olmasından Roomster kaldırıldı.Belki shran yada alhambra gibi bir model çıkarabilirler.

Yada ticari bir araba doblo,caddy gibide bir şey olabilir.Çünkü roomsterın Türkiye'ye sadece 2 tane gelen  praktik adında da bir modeli vardı.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;501537
Arkadaşlar satışlarının hem Türkiye'de hem de avrupada az olmasından Roomster kaldırıldı.Belki shran yada alhambra gibi bir model çıkarabilirler.

Yada ticari bir araba doblo,caddy gibide bir şey olabilir.Çünkü roomsterın Türkiye'ye sadece 2 tane gelen praktik adında da bir modeli vardı.

Roomsterımı alıp kapının önüne çektiğimde mahalleli meraktan 1 saat boyunca arabayı incelediler ve Skoda böyle arabadamı yapıyormuş dediler. hatta iddaa ettiler bu araba ticaridir diye hepsine tek tek anlatmak zorunda kaldım. İşin ilginç tarafı kendi babam bu ne böyle olum dedi nereden buldun bu arabayı diye bana söylendi. Beraber arabayla gezmeye çıktık Bursadan kocaeliye kadar gittik baba yeter eve dönelim dedim artık. gezintiden sonra tekrar eve döndük arabadan indiğimizde Babamın bir kaç cümlesini aynen yazıyorum. '' Aferin oğlum 10 numara araba almışsın, bu arabayı kendime istiyorum sana benim Linea yı vereyim'' dedi ama ben kabul etmedim. Diyeceğim şu ki gösteriş merakımızı ve ön yargılar kırılsa bu roomster Türkiye piyasasında iyi yer edinir di diye düşünüyorum. İllaki zevk meselesidir araba tercihi ama hafif ticari bir aracı alıp hususi kullanan arkadaşlar boşu boşuna her yıl muayene derdi çekiyor.

Çevrimdışı İbrahim Yücel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;501679
Roomsterımı alıp kapının önüne çektiğimde mahalleli meraktan 1 saat boyunca arabayı incelediler ve Skoda böyle arabadamı yapıyormuş dediler. hatta iddaa ettiler bu araba ticaridir diye hepsine tek tek anlatmak zorunda kaldım. İşin ilginç tarafı kendi babam bu ne böyle olum dedi nereden buldun bu arabayı diye bana söylendi. Beraber arabayla gezmeye çıktık Bursadan kocaeliye kadar gittik baba yeter eve dönelim dedim artık. gezintiden sonra tekrar eve döndük arabadan indiğimizde Babamın bir kaç cümlesini aynen yazıyorum. '' Aferin oğlum 10 numara araba almışsın, bu arabayı kendime istiyorum sana benim Linea yı vereyim'' dedi ama ben kabul etmedim. Diyeceğim şu ki gösteriş merakımızı ve ön yargılar kırılsa bu roomster Türkiye piyasasında iyi yer edinir di diye düşünüyorum. İllaki zevk meselesidir araba tercihi ama hafif ticari bir aracı alıp hususi kullanan arkadaşlar boşu boşuna her yıl muayene derdi çekiyor.

Bukadar güzel roomster hakındaki duygular anlatılır teşekkürler.

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasası olan çok daha güzel arabalar var :):)
Örneğin clio,accent,linea v.s 10 numara arabalar
mesela clio da yolcu hava yastığı opsiyonel parayla alıyorsun
son modellerde stepne de opsiyonel ne güzel özellikler say say bitmiyor:)

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;501483
ne skoda sitesinde ne alman sitesinde hiçbirşey yok artık satılmıyor 2015 modeli yok ne olacak bu ararba böyle:mad::mad:
Bundan sonraki türkiyeye gelecek olan roomster ler artık ticari olacağını söyledi bayi.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
O resimdeki gibi olsa keşke.Bence türkiyede şeklini kabullenemediler.çok değişik geldi ve nasıl satarım dedi.şahsen tipi farklı olsaydı bende araç alırken seçeneklerim içine koyardım.çünkü aynı ölçülerde sınıfta genişligi ferahlıgı koltukların fonksiyonelligi hiçbir markada yok.sadece tipi ? olmuştur senelerdir hep.inşallah tipi farklı olur.adı ister aynı olsun ister farklı olsun ben senelerdir söylüyorum altea xl tarzı bir araç lazım skodaya.benim en begendiğim araçların başını çekiyor
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomi'yi seat-el hambra'ya mı çevirecekler yoksa...fotoğraf o yönde düşündürüyor...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: Engin E.;515295
Roomi'yi seat-el hambra'ya mı çevirecekler yoksa...fotoğraf o yönde düşündürüyor...
keşke öyle olsa ama hacim farkı çok büyük.en azından tipini değiştirip caddy gibi bir şey alternatif olabilir
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;501483

Bir haber sitesine göre Roominin yeni hali bu olabilir diye söylenti var.