škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kısa sürüşleri paylaşmak

Engin E · 115 · 60648

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Buhar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;557022
Gece gece adam yolun ortasında durmuş lambası da yanmıyor kazaya davetiye. ondan kaçalım derken baktım güzel oluyor biraz slalom yapalım dedik

[YOUTUBE]atch?v=eXJIfxb1ysU&feature=youtu.be[/YOUTUBE]
Gaziemir havalimanı yolu
Bu yol yapılıncaya kadar çekeceğimiz var

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gümüldür yolu Menderes'in hemen çıkışı ama o asfaltta bir tuhaflık var arabadan acayip sesler geliyor o yolda, her tarafı zırıldıyor

Çevrimdışı Buhar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün geçtim ,aradaki dubaları almışlar ,yeni asfalt atılmış kaymak :D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Buhar;558774
Bugün geçtim ,aradaki dubaları almışlar ,yeni asfalt atılmış kaymak :D

Ahmetbeyli, Gümüldur ayırımı lambalarına gelmeden birkaç km lik yen asfaltta tuhaf bir ses yapıyor sizin araçta olmuyor mu, aynı yerde arkadaşta astra H var onunda ses yapıyor ama aynı lastiği kullanıyoruz sadece ebatları farklı acaba ses lastik kaynaklı mı.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor biraz açılsın dedik ama trafikten dolayı fazla gidemedik

[YOUTUBE]watch?v=Ub3OBnJ0QR8[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güzel çekim, gökyüzündeki siyah nokta, Güneş mi?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;562763
güzel çekim, gökyüzündeki siyah nokta, Güneş mi?

Evet güneş, kamera kaliteli olmamasına rağmen yine iyi çekmiş idare eder.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;562756
Motor biraz açılsın dedik ama trafikten dolayı fazla gidemedik

[YOUTUBE]watch?v=Ub3OBnJ0QR8[/YOUTUBE]

Bursa otobanının gözünü seveyim. Ne zaman girsem boş olur. Gerçi şehrin çok çok uzağında olması da bu boşluğun diğer nedeni tabi. 20 km lik menzil otobanı kullanırsam 40 km ye çıkıyor. Bu da ş.içi 70 değil de otobanda 140 yapmak anlamına geliyor. Gazlama ihtiyacı dışında kullanmıyorum.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;563419
Bursa otobanının gözünü seveyim. Ne zaman girsem boş olur. Gerçi şehrin çok çok uzağında olması da bu boşluğun diğer nedeni tabi. 20 km lik menzil otobanı kullanırsam 40 km ye çıkıyor. Bu da ş.içi 70 değil de otobanda 140 yapmak anlamına geliyor. Gazlama ihtiyacı dışında kullanmıyorum.

Ben aslında hız yapmayı pek sevmiyorum otoban yolculuklarımda 100 km pek geçmem sıkılmam da ama ara sıra oluyor, genelde virajlı yolları çok severim bana daha keyifli geliyor ve kendimi tutamıyorum ne kadar sakin kullanacağım desem de dayanamayıp gaza basıyorum ve arabanın limitlerini zorluyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;563541
Ben aslında hız yapmayı pek sevmiyorum otoban yolculuklarımda 100 km pek geçmem sıkılmam da ama ara sıra oluyor, genelde virajlı yolları çok severim bana daha keyifli geliyor ve kendimi tutamıyorum ne kadar sakin kullanacağım desem de dayanamayıp gaza basıyorum ve arabanın limitlerini zorluyorum.

Aynı ben :) sonuçta ferrari kullanmıyoruz araçlarımız ne kadar iyi olsa da o süratler bizler için bir risk. Kontrollü limitlerde viraj almak kesinlikle daha keyifli.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Trafiğe kapalı alan, burada asr devrede, asr yi kapattığımda daha iyi ama onun videosu yok. Ufak hataları görmezden gelebilirsiniz [emoji23][emoji16]  . Araç rapid spaceback 1.4 tdi dsg. Lastikler fabrika çıkış 215/45/16 bridgestone turanza.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;563419

Semih , Ben Demirtaşda oturuyorum. her hafta sonu mudanyadayım. O Çevre Yolu Tam Benim İçin :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anilx;576113
Semih , Ben Demirtaşda oturuyorum. her hafta sonu mudanyadayım. O Çevre Yolu Tam Benim İçin :)

Biz dağın eteklerinde olanlar içinde mükemmel bir trafik var tam bizim için hız yapmayalım diye :)