škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Onaylı Servis Onarımı ile Karsılaştırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaslar,

aşağıdaki video, ağır hasar geçirmiş bir octavia'nın onaylı servis onarımı sonrası diğer bir servis onarımı geçiren araçla karşılaştırılmasını gösteriyor. Video ingilizce ama güzel sonuçlar göstermiş. İlginize.
Saygılarımla.
BB

https://youtu.be/bzOA9XURMUU

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar hasar kayıtlı arabalara bakıyordum, temiz B sınıfı yerine, daha güvenli olur düşüncesiyle hasarı olan C sınıfı alayım diyordum. Vazgeçtim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasar kayitli arabada en buyuk sorun neyin nasil yapuldigini bilmemek. Misal airbag ler yerine kondu mu. Konduysa aktif mi vb.

Bazi araclarda parca ve iscilik cok pahalli, bakiosun sadecw on tampon ve farlar deismiz ama 20 bin hasar kaydi var. Suclu tarafsaniz karsi tarafin hasari da sizin sigortaniza ekleniyor ve sisirme bir hasar kaydi cikabiliyor. Ama yine de yapim asamasi bilinmeyen hasar kayitli arac almak bence buyuk risk.

Bunun bi debsatis kismi var. Hadi siz arabayi cok iyi biliyordunuz aldiniz da satarken cok zorlanirsiniz. Bizim millette huy olmus, rotus boyasi bile arabayi bozulmus gosterirken agir hasar kaydini dusunemiyorum bile.