škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yorgunluk algılama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
max 97 kb dosya alıyor
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 03:02:43 Gönderen: volkidans »

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 03:22:13 Gönderen: volkidans »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
göz kırpma sıklığınızı ölçen sistemler var o tarz bir uyarı sistemi en etkilisi bence bizimkiler biraz arabanın keyfine kalmış

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beni de bir defa uyardı bugüne kadar şuanda aracım 32000 km'de. Benim bildiğim aracı ilk çalıştırdığımızdaki süreden itibaren 15 dk boyunca sürüş dinamiklerimizi kaydediyor bunlarda bir yavaşlama sezerse uyarıyor. gerekli mi? olmamasından iyidir.

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun yolda çok çıkıyor. Bizde termos çay kahve zamanlamasını ayarlamakta kullanılıyor. Çok hatalı uyarılar verdiği için fazla dikkate alınmıyor kendisi. Bazen bozuk yollarda da uyarı verebiliyor.

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
50.000 km yaptım bir yılda. Çoğunlukla istanbul ankara arası. Hiç uyarı vermedi. Hız sabitleyici kullanımında özellikle şöförde bir gevşeme olur ama yine uyarı vermedi. 2-3 ay önce konyaya giderken bir saatin ardından bir uyarı mesajı geldi. Konya yolu çok düz ve sıkıcı olduğundan, bir de hız sabitleyici ile, bence en tehlikeli yollardan biri. Yavaş yavaş gevşek kullanmaya, teyp ile falan oynamaya başlarsınız. Doğru bir şekilde çalıştığını düşünüyorum.