škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi multimedya sistemlerini önerirsiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinan KORKMAZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 Octavia aracıma multimedya sistemi taktıracağım. Fakat bu  sistemlerle ilgili herhangi bilgim yok. Siz değerli üye arkadaşlarımdan  tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nexvox var octavia a5e birebir uygun ama onunda ses kalitesini beğenmiyorlar.Bende heveslendim alacaktım yoksa.Zenecler var.Onlarıda çıta değişimi ile takarsınız.Biraz daha pahalı tabi necvoxa göre.Eğer birşey takarsanız burada paylaşın ki bizde faydalanalım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

İkinci el taktırdım.Zenec passatlarda kullanılan,bizim araçlarada çok uyumlu multımedya..Ses,navigasyon ve görüntü mükemmel.iki sene kadar önce 650 tl  ye almıştım,pert olan passattan çıkmaydı..Tavsiye ederim.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;497141

İkinci el taktırdım.Zenec passatlarda kullanılan,bizim araçlarada çok uyumlu multımedya..Ses,navigasyon ve görüntü mükemmel.iki sene kadar önce 650 tl  ye almıştım,pert olan passattan çıkmaydı..Tavsiye ederim.

Bende Octaviasında uygulayan arıyordum zenecin hangi modeli?
Klima kontrolleri park sensörü ekrandan takip edebiliyormuyuz hala.Birde varsa bolca resim eklerseniz çok makbule geçer.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;497143
Bende Octaviasında uygulayan arıyordum zenecin hangi modeli?
Klima kontrolleri park sensörü ekrandan takip edebiliyormuyuz hala.Birde varsa bolca resim eklerseniz çok makbule geçer.

ZENEC 2011 serisi,araçtaki tüm özellikleri takip edebiliyorsunuz.

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zenec kullanmış biri olarak urun guzel ozelliklere sahip sizin araclara birebir uyumlu klima ops varsa onunla direksiyon ile uyumludur.
Urunun bir dezavantajı biraz yavas açılıyor.  Ses kalitesi guzel bluetooth var parrot işlemcili cok iyi. Mfd ile uyumlu. Alınabilir bir cihaz. Haritası guzel oda yine mfd de çalışıyor.
Rns 510 na cikilamiyorsa en iyisi diger cin mallarına olumlu bakmıyorum sahsi kanatim.
Cerceve 130 tl civarında serviste mevcuttur. Rns 510 cerceve derseniz verirler

Çevrimdışı MALİ YILDIZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende 2. el zenec 2011d taktırdım, direksiyon kumanda uyumu, navigasyon, ses kalitesi, kamera,dvd, karasal tv uyumu,bluetooth herşey var, ses kalitesi de bariz şekilde arttı. uyum konusunda sıkıntı olmayacaktır, genede bayisine sorarsınız

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son durumda aracımdaki ses şu şekilde, uyum süper tavsiye edilir.
 Zenec 2011D
 pioneer TS-E170Ci 270w MID takımı
 Sony XS-GTR121L 12” 2000 Watt Subwoofer
 For-X  4 Kanallı 2500 Watt Oto Amfi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;497499
Zenec kullanmış biri olarak urun guzel ozelliklere sahip sizin araclara birebir uyumlu klima ops varsa onunla direksiyon ile uyumludur.
Urunun bir dezavantajı biraz yavas açılıyor.  Ses kalitesi guzel bluetooth var parrot işlemcili cok iyi. Mfd ile uyumlu. Alınabilir bir cihaz. Haritası guzel oda yine mfd de çalışıyor.
Rns 510 na cikilamiyorsa en iyisi diger cin mallarına olumlu bakmıyorum sahsi kanatim.
Cerceve 130 tl civarında serviste mevcuttur. Rns 510 cerceve derseniz verirler

Zenec kullanan biri olarak bir sorum olacak,navigasyon sesli yönlendirmedeki ses kayboldu,sanırım yanlışlıkla bir yere dokundum tam hatırlayamıyorum,bu konuda bilginiz varmı ? sesi tekrar nasıl açabilirim ?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı necdet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu ürünü 2014 octi ye takabilirmiyiz acaba çerçeve varmıdır arkadaşlar bilen varmı??

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zenec NC 2015 modeli ileNC 2011 modeli arasında kaldım. Arada 600Tl gibi fiyat farkı var. Temiz garantili sıfır ayarına 2.el ürün. 2015 modeli 2000TL geri görüş kamerası hediyeli  2011 modeli 1400TL kamera hediyesi var. Arç park ederken geri görüş olsun ayrıca bluetooth da olsun istiyorum. Bluetooth olayını zaten orjinal sisteme  uygulamak için 600Tl harcamak gerekiyor( yanlış biliyorsam düzeltin) vermişken 800 daha verip hem geri görüş hem de navi+uzun yolculuklarda kıızm için çizgi film vs. oynatan bir sistem olsun dedim. Fikirleriniizi alabilir mym?