škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;503223
Özel sipariş açılırsa herşey mümkün. Hyundaide çalışan Ömer kardeşim, hacım istersen sana avrupa paket direksiyon ısıtmalı İ20 getirtelim demişti bana :)

Emin bey şahsen özel siparişte geliyorsa almak isterim en azından kapılardaki çıta piyano black olur. 2.0 siparişi verirken L&K ekletmeye çalışacağım bakalım ne diyecekler. abi tamam hallederiz veya abi kodlarda böyle opsiyon yok maalesef iki cevabımız var.

sayfa 23 ün sonunda Nural hocamın eklediği superb fotoğraflarında L&K yanında sarışın bayanın olduğu fotoğraf bir önceki sayfada paylaştığım videodaki renge benziyor.sanırım business bu ışıkta açılıyor :). kaldı ikinci video onuda çözdükmü tamamdır :)
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 20:13:58 Gönderen: mühendis06 »

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/Ky793NS2gEQ  bu videoda superb business griye benziyor tanıtan kişi pırlanta gümüşü diyor her ülkede farklı mı adlandırıyorlar anlamadım bayilerde her rengi görmek zor birkaç renge yoğunlaşıyorlar bayram dönüşüne kadar yollarda farklı renkleri gördük gördük yoksa iki üç renkten birini görmeden seçip karambole alacağız fotoğrafta kötü veya güzel duran renk canlı görünce tam tersi olabiliyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Canli gormus birisi olarak Superb3 business gri bambaska duruyor

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;532472
Canli gormus birisi olarak Superb3 business gri bambaska duruyor

Evet, ben de business gri siparişi verdim. Hem autoshow da hem e bayide gördüm.

Bu aynı zamanda lansman rengi oldu. İçine de bej döşeme yakışıyor.

bilginize

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben business gri aldım.videodaki gümüş gri...business gri daha başka bir renk.daha koyudur.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;532122
Emin bey şahsen özel siparişte geliyorsa almak isterim en azından kapılardaki çıta piyano black olur. 2.0 siparişi verirken L&K ekletmeye çalışacağım bakalım ne diyecekler. abi tamam hallederiz veya abi kodlarda böyle opsiyon yok maalesef iki cevabımız var.

sayfa 23 ün sonunda Nural hocamın eklediği superb fotoğraflarında L&K yanında sarışın bayanın olduğu fotoğraf bir önceki sayfada paylaştığım videodaki renge benziyor.sanırım business bu ışıkta açılıyor :). kaldı ikinci video onuda çözdükmü tamamdır :)
Özel siparis alamiyorlar. Biz 1.8 tsi istedik yuceotoyla  gorustuler  getiremiyoruz dediler

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=JXBqjoTUBEI   bu videodaki superb,business gri renginde.42 dakikasında superbin diğer renkleri görünüyor.hatta 42,37 saniyedeki bölümde gümüş gri ile business gri yanyana

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz aracı alırken prestij donanımlı business gri ve siyah iç döşeme vardı, daha yakışıklı duruyordu ama beyaz ve bej döşeme ile görünce bej döşeme için beyaz aracı seçtik. aklım business gride kalmadı dersem yalan olur. aracın hatlarını belli ediyor. dizayn edilirken business gri seçilerek dizayn edilmiş araç bu çok belli. içinin bej olması çok hoş ama.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;532532
biz aracı alırken prestij donanımlı business gri ve siyah iç döşeme vardı, daha yakışıklı duruyordu ama beyaz ve bej döşeme ile görünce bej döşeme için beyaz aracı seçtik. aklım business gride kalmadı dersem yalan olur. aracın hatlarını belli ediyor. dizayn edilirken business gri seçilerek dizayn edilmiş araç bu çok belli. içinin bej olması çok hoş ama.

Bu aracın rengi business gri ve beyaz.. Beyaz öellikle piano black olan cam çıtalarını ve gümüşleri belli ediyor.. Business gri hatlarını biraz daha ortaya çıkarıyor..

Ancak özellikle camların siyaha yaklaşması bence coupe havasında beyaz bende biraz daha öne geçti.. Ama hani business gri olsaydı da birşey demezdim..

Beyazda bir de sirius antrasit jant olsaydı tadından yenmeyecekti ama ne yazıkkı o jant ile ithal etmiyorlarmış.. Opsiyon listesinde yok.. Sirius Antrasit ve beyaz bakın araba muhteşeme dönüyor..

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zam korkusuna elde olanla yetindik. ama çok beğendik arabamızı. sessizliği ile ferah içi ile (hem renk hem boyut) kalbimizi fethetti.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Işıkta vursa business gri tonlarında kalıyor gümüş ise ışık vurunca simlerden dolayı biraz mavileşiyor. Bu pırlanta gümüşü normal gümüş gibi değil sanırım. Ben resimlerden videolardan renk ayrımı tam yapamadım yakın tahminler yapıyorum bazende saçmalıyorum hep astigmat yüzünden :D. Elde olacak ay beyazı business gri gümüş gri yanyana koyup bakmam lazım :)

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;532518
https://www.youtube.com/watch?v=JXBqjoTUBEI   bu videodaki superb,business gri renginde.42 dakikasında superbin diğer renkleri görünüyor.hatta 42,37 saniyedeki bölümde gümüş gri ile business gri yanyana

48.dakikadan itibaren adamın arkasındaki de business ondan önceki port bagajı olanda business sanırım. Konuyu uzatıp kimseyi bunaltmayım bahaneyle arabayı bakıma götürüp bakayım :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada bendeki araç şeker beyazı hafif kreme çalan bir beyaz.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;532585
bu arada bendeki araç şeker beyazı hafif kreme çalan bir beyaz.

Beyaz güzel hele benim gibi yıkamaya vakit olmuyorsa. Ay beyazı makyajlı kasada görmüştüm baya farkettiriyor. Parlak krema beyazı gibi oluyor şeker beyazı da beetle da beğeniyorum

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;532592
Beyaz güzel hele benim gibi yıkamaya vakit olmuyorsa. Ay beyazı makyajlı kasada görmüştüm baya farkettiriyor. Parlak krema beyazı gibi oluyor şeker beyazı da beetle da beğeniyorum

Geçen bayide lazer beyazı diye bir renk gördüm. Şeker beyazdan daha açık ve güzel bir renkti. Yanılmıyorsam metalik demişti ki ben de beyazlar opak olmuyor mu sorusunu sormuştum.

Beyaz düşünenlerin hafızasının bir köşesinde bulunsun.

Opak beyaz buzdolabı rengi gibi görünüyor, bu bahsettiğim daha ise daha hoş, bilenler için Citroen C5'in beyazına benziyor.