škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III Resmi Yayınlanan Resimler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detaylı incelemesi ;

https://www.youtube.com/watch?v=6S2dLXVBsfg

bu kanala üyeyim , eleman çok güzel incelemeler yapıyor tavsiye ederim , piyasadaki bir çok araçtan daha şekil olmuş araç kalıplı ve ben burdayım diyor vallahi bravo Skoda'ya ;)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hosukoglu;510819
Vision C adlı konsept arabada hayalet gösterge vardı, yapmalarının önünde hiçbir engel yok bence, olmaması tamamen planlı bir olay diye düşünüyorum.

Ya vw kaynaklı ya da skoda hayalet göstergeyi ekonomik şartları da gözönüne alınca mantıksız bulmuştur.

Bence superb passattan çok daha iyi bir araba (özellikle de verdiğin parayı ve karşılığında aldıklarını düşününce )  ancak passattan pahalı satabileceğiniz bir araba  değil maalesef, hayalet göstergenin yeni superbde olmaması da bence buradan kaynaklanıyor.

Bir çok kişiye eski passat ve superb ii arasında detaylı karşılaştırma yapıp aynı motor aynı şase aynı donanımı 20 bin tl ucuza alabileceklerini defalarca anlattım, insanlar hep onun markası vw o passat, passatın havası daha başka, aynı araba değil hatta passatın 2. elde satışı daha pahalı gibisinden cevap verdiler.

Hani onun markası vw diyenleri anlıyorum da arabaların aynı olmadığını iddia edenleri hiç bir zaman anlayamadım, üstelik 2. elde 10 bin tl daha pahalı satacağım diye sıfırına 20 bin tl fazla verenlere zaten diyecek söz bulamıyorum

Gel gör ki ülkemde passat hala 6 ay sırada satılıyor, superb i ise parayı bastırınca anında alabiliyorsun, ha birde ülke olarak ekonomik açıdan felaket durumdayız diyenler var, kötüsü buysa iyisi nasıl oluyor merak ediyorum, mazallah iyi olsa avrupa arabaları 2-3 yıl önceden sipariş ederdik herhalde.

b7 PAssat ve Superb2 için konuşursak tamamen haklısınız. PAssat da sunulan tüm özellikler Superb de daha ucuza vardı.. Ve oldukça da avantajlı bir fiyatı vardı.

Ama şimdi Superb3 ve Passat B8'e bakıyorum. SuperB de hayalet gösterge yok, full led ön farlar yok. E bu tür oyuncaklar olmayınca full donanımda fiyatı göz ardı edersek SuperB Passat ın arkasına düşecektir. Bu durumun VW stratejisi olduğu da çok aşikar.

SuperB nin Passat karşısında iyi satışlar yakalaması için fiyatlandırma eskisinden de önemli olacak çünkü bahsettiğim oyuncaklar Superb de yok. Bana göre full bir SuperB nin fiyatı max PAssat B8 Confortline civarında olmalı ki satabilsin. Yoksa ülkemizdeki marka olgusu nedeniyle Passat dan müşteri çalmak için tek seçenek dış tasarımın sportifliği kalır ki bu da bu sınıfta her zaman avantaj olmayabiliyor

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni bir güncelleme de paylaşayım, Ankara'dan aldığım bilgilere göre Ağustos Ayında beklenen ilk parti 1.4 TSI lardan ibaret olacak, popüler 1.6 TDI yıl sonuna doğru olabilirmiş.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Superb Almanya fiyatları:

Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın yurtdışındaki satış grafiği oldukça yüksek. VW üretimi artırmadıkça durum skoda lehine gözüküyor. son duyduğum eğer doğru ise passatta alımda 9 ay sonrasına gün veriyorlarmış. skoda türkiyedeki eski imajını yıkabilirse coşar. dünya genelinde ilk 4 ayda 254.000 küsürlük satış grafiği yakalamış. umarım superb de eski modellerindeki teknoloji yoksunluğunu bu modellerde aşarlar. çoğu arabada standard olarak verilen özellikler superb de eski modellerde olduğu gibi opsiyon olarak verildiği taktirde işi zor gözüküyor.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;511313
Yeni bir güncelleme de paylaşayım, Ankara'dan aldığım bilgilere göre Ağustos Ayında beklenen ilk parti 1.4 TSI lardan ibaret olacak, popüler 1.6 TDI yıl sonuna doğru olabilirmiş.

Banada 1,6 TDI Elegance DSG nin geliş tarihini 2016 Mayıs ayı dediler ancak ne kadar doğru olur bilmiyorum fiyat olarakta passat highline dan farkı olmayacak gibi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğru olabilir 1.6 Hacimli TDI çünkü çok spesifik pazarlara üretiliyor şu an bile.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta vakumlu kapılar bile var passatı katlar bu makina [emoji1]

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bana da dizeller yıl sonuna doğru demişlerdi.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;513928
Yeni suberb  Saffet in garajında tanıtımı yapılıyor

şu anda mı?

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;513930
şu anda mı?
bitti hocam
ama müthiş anlatıyordu dış çizgilerden haldex kavramaya kadar

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;513936
bitti hocam
ama müthiş anlatıyordu dış çizgilerden haldex kavramaya kadar

tekrarını bulurum ben onun..konu Suberb ise gerisi teferruattır....

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;512690
Araçta vakumlu kapılar bile var passatı katlar bu makina [emoji1]

Küçük bir güncelleme kapılar vakumlu değil sadece bagaj kapağı ilk nesilde olduğu gibi vakumlu.