škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb 2 cruise kontrol sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fairmen52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar, 2010 model aracımda hız sabitleyici çalışmıyor ve gösterge olarakta göstermiyor. Yetkili servise gitttiğimde bilgisayara bağladılar ve başka bir şey kontrol etmediler. hiçbir seye bakmadılar. ilk söyledikleri direksiyon kutusunu komple değiştirelim. maliyeti ise 6.000tl. özel servise verdim bugün, servis kutuyu açtı sorun yok yazımsal olabilir dedi. şimdi sonucu bekliyorum. bu işlem bu kadar pahalımı ve bu kadar değişime gerek varmı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairmen52;495167
arkadaşlar, 2010 model aracımda hız sabitleyici çalışmıyor ve gösterge olarakta göstermiyor. Yetkili servise gitttiğimde bilgisayara bağladılar ve başka bir şey kontrol etmediler. hiçbir seye bakmadılar. ilk söyledikleri direksiyon kutusunu komple değiştirelim. maliyeti ise 6.000tl. özel servise verdim bugün, servis kutuyu açtı sorun yok yazımsal olabilir dedi. şimdi sonucu bekliyorum. bu işlem bu kadar pahalımı ve bu kadar değişime gerek varmı?
Araç garanti kapsamında değil mi? Yazılımsal da donanımdal da olabilir, donanımsal olarak hız sabitleyicinin olduğu sinyal kolunda da sorun olabilir. Direkt direksiyon kutusuna yönelinmesi tuhaf geldi bana.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim octi de aynı sorun var ama Allah'dan bzen yada çoğu zaman çalışıyor ama çalışmadığı zaman neden çalışmadığını bulamadılar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ