škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Stickeri Nereden Bulurum?

42RS42 · 18 · 17044

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar citigonun sport modelindeki yandaki sinyal lambalarının altındaki sport yazan stickeri nereden bulabilirim internette araştırdım ama denk gelmedi bildiğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim:).

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekirdağ Yüncüler'e sorun bir. Onlar bu aksesuarlar fln.onlarla bayağı ilgililer

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;495037
Tekirdağ Yüncüler'e sorun bir. Onlar bu aksesuarlar fln.onlarla bayağı ilgililer

Cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama ben Konyadayım nasıl teslim alıcam?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kargo yapabilirler belki.  Sitesinden bir bakın.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yüncülerin sitesinde kargo yapabildiklerine dair bir şeye rastlamadım...
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015, 10:56:40 Gönderen: 42RS42 »

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;495116
Linke bir göz atın isterseniz

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?categoryId=2147483631&sText=sticker&pn=4

Öncelikle cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Ama orada daha değişik ürünler var benim aradığım ise yan taraflardaki sinyal lambalarının altında citigonun spot serisine fabrikanın taktığı sport yazan bir sticker var onu arıyorum:).

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beş kapı için bir ara epey araştırmıştım, ebayde arada sırada satışa çıkıyor, fotoğraflarıyla bir folyocuyla gidilse benzeri de yaptırılabilir ama. Yurtdışından 200 € yakın tutacaktır.

http://www.skodaparts.com/product/citigo-decal-black-stripes-2012-2015-50307

Bunu alsanız 5 kapıya etekleri uygun yerden kesilerek yapılabilir
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015, 21:50:22 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;495208
Beş kapı için bir ara epey araştırmıştım, ebayde arada sırada satışa çıkıyor, fotoğraflarıyla bir folyocuyla gidilse benzeri de yaptırılabilir ama. Yurtdışından 200 € yakın tutacaktır.

http://www.skodaparts.com/product/citigo-decal-black-stripes-2012-2015-50307

Bunu alsanız 5 kapıya etekleri uygun yerden kesilerek yapılabilir

Öncelikle cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Aradığım şey tam olarak bu değil,ama aradığım sport logosu olan stickerler için'de bir folyocuya gidip şansımı deniyeceğim:).

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 42RS42;495036
Merhaba arkadaşlar citigonun sport modelindeki yandaki sinyal lambalarının altındaki sport yazan stickeri nereden bulabilirim internette araştırdım ama denk gelmedi bildiğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim:).

Öncelikle bulunduğunuz yerdeki servise bir sorun. Yüce otonun deposunda muhakkak vardır. Sonuç olarak kaza-boya  durumunda değiştirilebilen bir çıkartma. Yoksa da sipariş ile getirilir.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;495868
Bunu arıyorsunuz galiba :D
http://i.hizliresim.com/BEyNog.jpg

Evvet kesinlile:D:D

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç uğraşma dostum ozalitçiye git bundan bana yap de yarım saate yapar eline a4 kağıdına yerleştirilmiş yaklaşık 50 60 tane verir. En fazlada 10 lira ya tutar ya tutmaz. Bir dönem Alfa Romeom varken bende İtalian stallion çıkartması Aradım durdum sonunda hanım gel gidelim Soralım dedim Çıkarken elimde altı tane vardı ve çok da dayanıklı oluyor ben Arabayı satana kadar 1. Si üstündeydi

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana kalırsa direkt bir matbaaya gidin istediğiniz amblemi internetten bulun ölçüsüne kadar kendiniz belirleyin 15 dk lık bir iş