škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavi a7 aracı teslim alma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erenbattal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Octavia elegans tdi dsg sipariş verdim. Aracı teslim ederken bir liste verip te teslim ediyorlar. Malum ilk defa sıfır araba alıyorum. Bagaj filesini, kağuççuk paspas veriyorla mı? yoksa ek ücrete mi dahil

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
File sw da standart olarak biliyorum kauçuk paspas ucretli ilk yardım cantası ısteyın alırken.Paspas vs gibi seylerı pazarlıkta ucretsız ekleyebılıyorlar bazen

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın siparişini verirken bazı şeyleri isteyebilirdiniz fakat teslim alırken pek burunlarından kıl aldırmıyorlar, ben arabamı teslim alalı bir aydan fazla oldu ve alırken istediğim ve tamam veririz dedikleri paspasları hala alamadım.. Siz yinede şansınızı deneyin ve ısrarcı olun..

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben teslimat sırasında zorla aldım söz verdiklerini. Bagaj havuzu ilk yardım çantası vs. Adamların karşısında sessiz kalırsan bunu kullanmaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dilaver KAPLAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Tam donanımlıda paspas mevcut, gerçekten çok güzel. Bir tarafı plastik diğer tarafı sentetik kumaş benzeri bir malzeme. Çift taraflı kullanılıyor. Ücretli de olsa almanızı öneririm. Çok kullanılışlı.