škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çizikler için pasta uygulaması hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba dostlar. Yarın Samsun Asal skoda yetkili serviste aracımda meydana gelen bi kaç derin çizik için pasta yaptıracağım.Fikir vermek isteyen arkadasların görüşlerini  ve "şunlara dikkat et" tarzında önerilerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.Çiziklerin resmini görüp yorum yapmak daha iyi olurdu, çizikler eğer derinse tırnağa takılır cınsten veya astara ınmıs gıbıyse pasta cila fayda etmez tersıne çiziğin içini pastayla doldurmus olursunuz.Çizik derin ise ince işçilik isteyebilir.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servise pek guvenmeyin bu konuda. ustalari genelde tecrubesiz oluyor. Ziebart veya Meguiars gibi yerleri tercih etmek daha mantikli

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;494007
servise pek guvenmeyin bu konuda. ustalari genelde tecrubesiz oluyor. Ziebart veya Meguiars gibi yerleri tercih etmek daha mantikli

Evet haklısınız snırım hocam bugun gidecek gidemedi.Bi arkadasımda servis sallıyor ve pek uğrasmıyor dedi onunda basından gecmiş.Anlaşılan samsunda ziebart'a gideceğim ama fiyat konusunda şimdiden ürküyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irkmenize gerek yok bence. isimli firmalar da olsalar siki pazarlikla guzel fiyat alinabiliyor.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Samsun Asal da gördüğüm birşeyi söyleyeyim. eleman polisaj makinesinin pad ini  sökmüş wax yada polish emin değilim tüm araca birden ürünü dağıtıyordu. Nacizane bu işlerde panel panel çalışmak en sağlıklısıdır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;494104
Ben Samsun Asal da gördüğüm birşeyi söyleyeyim. eleman polisaj makinesinin pad ini  sökmüş wax yada polish emin değilim tüm araca birden ürünü dağıtıyordu. Nacizane bu işlerde panel panel çalışmak en sağlıklısıdır diye düşünüyorum.

Zaten pek servis açısından verim alamayacağımı düşünüyorum orada. Sankı hep yüksek fiyat veriyorlar gibi hep bi bastan sağma izlenimi aldım yanı belki bana öyle geldi yinede karalamak asla istemem. Sizin baska tecrubenız oldumu orada Selçuk kardeşim çünkü bu işlerde yenı sayılırım da?