škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastikten Sıcrayan YagLı Boya

Ghog · 3 · 1713

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:mad::mad: karlı bır gundu gec saate kadar calıstıgım sırketten gece 03:00 hafıf tumseklı yerde duran aracımı calıstırmak uzere bındım tam hareket edıcektım hafıf patı cektı buzlanmadan dolayı aldırıs etmedım 50 metre gıttım ses duydum ( şak şak şak) ındım bı baktım lastıkler boya olmus sınırlendım gecenın o saatınde poset dolanmıs cektım parcaladım neysekı kurtardım ama bugun fark ettımkı o posette YAglı Boya varmıstı cok kotu bı durum oldu ve sol on camurlukta mercımek ve nohut buyuklugunde resmen yapısmıs ve ıcınde tas parcacıklı olanlar bıle var nokta olanlarda var onları dert etmıyorum cıkar ama oburlerınden pek umudum yok ayrıca plastık aksam davlunbazmı denıyor ne denıyorsa oralara da gelmıs ,  NE onerırsınız arkadaslar  Gaz yagı selulozık tıner  Vs   Pasta cılayla kucukler gıder ama mercımek nohutu bılemıyorum ? ? ?  COk uzun yazdım Yazarda olmaz benden ama  :wax::wax:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tiner zarar verebilir de mazot ile silmeyi bi deneyin.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mazot benzin veya gaz yağı işinizi görebilir denemeniz de bir sakınca yok. Tiner Boyayanın üzerinde ki verniğe zarar verebilir denemeyin derim.