škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En iyi yetkili servis İstanbul

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda gidilebilecek en iyi ve uzman yetkili servis anketi yapıyoruz . Tecrübeleriniz dahilinde ankete katılımlarınızı bekliyoruz.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maslak Doğuş Skoda'ya bakmıyor diye biliyorum,bakıyormu harbiden ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
skoda nın internet sitesinde istanbul yetkili servis listesinde var . Oradan alıntı yaptım listeyi hazırlarken...

Çevrimdışı Sck58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben eskiden dogus esenyurta gidiyordum passat varken ama artik tekstilkent avek diyorum. Adres orasi. Ilgi alaka 10 numara.

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Altura daha önce Golfümü bırakmıştım halı paspas larımı çaldılar, dünde iPhone şarj cihazını çaldılar bilgilerinize

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xyphiks;568855
Altura daha önce Golfümü bırakmıştım halı paspas larımı çaldılar, dünde iPhone şarj cihazını çaldılar bilgilerinize

İlken yaptırdınız mı?

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;568856
İlken yaptırdınız mı?

Anlamadım

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;568856
İlken yaptırdınız mı?

İşlem yaptırdınız mı? Ayrıca madem daha önce paspaslar gitti neden aynı servisi kullanıyorsunuz?

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;568858
İşlem yaptırdınız mı? Ayrıca madem daha önce paspaslar gitti neden aynı servisi kullanıyorsunuz?

Yeni aracımı oradan aldım ve aldığım aracın klima sorunu çıkınca Oray'a götürdüm. Paspaslarım için hem ALTUR hemde DOĞUŞ a başvurmuştum,  ama her iki kurumda hiç bir halt etmedi. Aracımı teslim alırken dün şarj cihazının olmadığını teyit ettirdim oradakilere, biz gerekeni yaparız deyip başlarından savdılar beni. Başka yapabileceğim bir şey var mı ki, giden gittiği ile kalıyor dün gittim 120 lira verip yeni şarj cihazı aldım [emoji51]

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xyphiks;568871
Yeni aracımı oradan aldım ve aldığım aracın klima sorunu çıkınca Oray'a götürdüm. Paspaslarım için hem ALTUR hemde DOĞUŞ a başvurmuştum,  ama her iki kurumda hiç bir halt etmedi. Aracımı teslim alırken dün şarj cihazının olmadığını teyit ettirdim oradakilere, biz gerekeni yaparız deyip başlarından savdılar beni. Başka yapabileceğim bir şey var mı ki, giden gittiği ile kalıyor dün gittim 120 lira verip yeni şarj cihazı aldım [emoji51]

Bunu tüketici haklarına veya başka bi yerlere yazmak lazım.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xyphiks;568855

Benzer şeyler benim de başıma geldi. Bırakın şarj cihazını; üç kuruşluk pile, 1 liralık naylon tesbihe bile tenezzül eden el-amanlar(!) var :mad: O gün bugündür servise her gittiğimde arabadaki ufak tefek ama değerli şeyleri bir çantaya veya torbaya doldurduktan sonra el-amanlara(!) öyle teslim ediyorum. Araç bakım ya da tamirden çıktığında ve servisten ayrılmadan önce herhangi bir eksik şey var mı diye iyice kontrolden geçiririm. Şiddetle tavsiye ederim :dede:

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 1.4TDI manuel Fabia'da şanzıman sorunu çıktı fabrika hatası ne Doğuş bir cacıktan anlıyor ne de Kayadibinin servisi ikisinde de ilgi alaka ve bilgi sıfır. Yüceye gittim yedek araç verdiler aracımın da sorununu çözüp verdiler.

Çevrimdışı Mabelhib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ice man bence tüm Marvel yazarlarınca göz ardı edilmiş biri. Bir ara güçlerini maksimuma çıkardılar, hatta sıfır toleransta Bastiona tek başına direndi denilebilir, ama sonra unutuldu gibi.
   Diğer karakterler daha renkli geliyor yazarlara.
   Namora gelince....
   Bilkanın Örümcek Adamlarında okuduğumdan beri çok sevdiğim bir karakterdir. Mutant olmasına rağmen hatta Marvelın ilk mutantı diye reklamını yapmışlardı bugüne kadar X-mene katılmaması su üstündekilere duyduğu kızgınlıktandır diye düşünüyorum. Daha çok Namor okumalara.
  Kendinize iyi bakın

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mabelhib;653368
Ice man bence tüm Marvel yazarlarınca göz ardı edilmiş biri. Bir ara güçlerini maksimuma çıkardılar, hatta sıfır toleransta Bastiona tek başına direndi denilebilir, ama sonra unutuldu gibi.
Diğer karakterler daha renkli geliyor yazarlara.
Namora gelince....
Bilkanın Örümcek Adamlarında okuduğumdan beri çok sevdiğim bir karakterdir. Mutant olmasına rağmen hatta Marvelın ilk mutantı diye reklamını yapmışlardı bugüne kadar X-mene katılmaması su üstündekilere duyduğu kızgınlıktandır diye düşünüyorum. Daha çok Namor okumalara.
Kendinize iyi bakın

Buyur :D ICE MAN nerden çıktı :D, forumlar karışmış :):):)