škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fluence 1.5 dci dynamique

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Herkese merhabalar aracı mart ayında borca karşılık oldukça uygun fiyata aldık 2012 model dynamique donanımli 1.5 dci aldığımızda 30 bin km deydi şimdi 55 bin oldu  benim düşüncem satıp 2006 2007 superb almaktı ama babamın manuel sevdası yüzünden olmadı donanımı da begenince satmayalım bineriz dediler uymak durumunda kaldım.
Bugüne kadar tüm fransız araçlarına önyargılıydım bu biraz olsun bu yargıları kırdı diyebilirim genel olarak arabadan oldukça memnunuz yakıt performans konusunda hayli tatminkar donanımda standart full olduğundan iş görüyo ama full diye sattıkları arabada esp gibi güvenlik ekipmanı neden standart değil anlamadm hemde arabada aşırı bi yol tutuş zaafiyeti varken, memnun olmadığım tek konu fabiamdan yol tutus konusunda daha kötü hatta vasat olması ve bide araba düz yolda giderken sekiyo lastik basınclarini farkli ayarlarda denedim ama değişen bisey olmadi soracaginiz sorulara elimden geldigince cevap vermeye çalışırım herkese iyi forumlar

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın. Ama, VW grubu araçların kaputlarının dışa kavisli yapısından sonra şu aracın içe kavisli yapısını sevemedim gitti.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi günlerde kullanın, benim ilk izlenimlerim; ici genis, usb li bluetooth lu teyp bile var, motor sesi ve yol sesi bekledigimden daha az alıyor, ön yolcu koltugunda ayagını motora kadar uzatabiliyorsun, üste dogru epey bosluk mevcut, vitesleri kemikli sesli geciyor, ekonomik bir arac,

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;493036
Güle güle kullanın. Ama, VW grubu araçların kaputlarının dışa kavisli yapısından sonra şu aracın içe kavisli yapısını sevemedim gitti.
arabanin tipi nerden tutarsak elimizde kalıyo zaten :)
Alıntı yapılan: mustisahin;493045
Iyi günlerde kullanın, benim ilk izlenimlerim; ici genis, usb li bluetooth lu teyp bile var, motor sesi ve yol sesi bekledigimden daha az alıyor, ön yolcu koltugunda ayagını motora kadar uzatabiliyorsun, üste dogru epey bosluk mevcut, vitesleri kemikli sesli geciyor, ekonomik bir arac,
Usb makyajli yüzlerinde var bunlarda sadece bluetooth var ama fazlasiyla is görüyo, ses konusunda sadece 120den sonra ugultu şeklinde bi rüzgar sesi var ama müzik açıkken duyulmuyo sorun etmiyorum, babamın arabayı satmama sebebi yüksek model düşük km ekonomik motor ve 4 kişilik aile için yeterli olmasıydı bide biz arabalarımızı köyde gerektiginde tarlada falan kullanıyoruz fabianın radyatörü delindiginde Ankara'dan parça siparis etmistik reno yetkili servisi hem Yozgat'ta hemde ilçede oldugundan parça sorunumuz olmuyo

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynısının otomatik benzinlisini kullanıyorum gayet iş görüyor :gut:

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hic benzinlisini kullanmadım dizelle kiyaslayamiyorum o yüzden ama kullananlar çok memnun olanda var sikayet edende

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin otomatik megane3  okulda bir arkadaşımda var ben varken araç kullanmaz arada bi kullanıyorum ama böyle kötü motor şanzıman uyumu görmedim ben oda dinamik donanım motor sesi çok kötü hemde deli gibi içeri geliyo direksiyon gereksiz şekilde yumuşak hızlanıncada yumuş yumuş kalıyo ayrıca araba gitmiyo düz meganı kullanmıştım o kesinlikle çook daha iyi gidiyordu

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazmayi unutmusum arabanin direksiyonu cok hissiz megane sahibi dayimada soracam uygun bi zamanda deneyecem hatta

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;493181
Yazmayi unutmusum arabanin direksiyonu cok hissiz megane sahibi dayimada soracam uygun bi zamanda deneyecem hatta

Aynen hocam hissizden ziyade bana gereksiz samimiyetsizlikte böyle cıvık cıvık sürekli :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu duruma buldugum en güzel çözüm arabayı kullanmamak :) fabiayla kullanim olarak cok farkli fluence sadece a noktasından b noktasına ulaştırma görevi olan bi taşıt baska bi esprisi yok fabia ayni seyi yaparken insana keyif veriyo :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Octavıayı ilk aldığımda otobanda son hızını test edeyim diye bu aracın peşine takıldım,oda anladı peşinden gazladığımı.Edirne otobanıda çok yoğun olmadığından yolda müsaitti.İbre 190  a geldi reno daha gitmiyor,ama Octavıa yol istiyor,sellektörden sonra ibre 210 geldi bıraktım.Anladımki Almanlar Motorda 10 numara.Reno 110 bg son hız 190.Octavıa 102 bg 210 km.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;495697
Octavıayı ilk aldığımda otobanda son hızını test edeyim diye bu aracın peşine takıldım,oda anladı peşinden gazladığımı.Edirne otobanıda çok yoğun olmadığından yolda müsaitti.İbre 190  a geldi reno daha gitmiyor,ama Octavıa yol istiyor,sellektörden sonra ibre 210 geldi bıraktım.Anladımki Almanlar Motorda 10 numara.Reno 110 bg son hız 190.Octavıa 102 bg 210 km.

O yüzden İbiza aldık ya zaten. Mümkün olduğu kadar Alman almak istiyorum. İbiza'da bir o kadar km devirirse yeminlen aşığı olurum Almanların :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;495697
Kime göre ya da neye göre 190 araç ne sartlarda kullanıldı bakımları tam mı motoru devirli kullanıldımı bunları bilmeden hemen bi kanıya varmayın bence benim arabam cok rahat bi sekilde 210 km hiza çıkıyo o zaman bendeki 110luk degil 130luk falan mı oluyo :)
Bir diğer konu aracın 110 beygir olduğunu nerden anladınız yanından gecerken kafanızı uzatıp icinemi baktınız ayni görünümde 90lık olanlarıda var hatta 2012den öncesi 85 beygir olanlarıda var bildiğim kadarıyla bizim arabanın motor kapağı dışında biyerinde gücü yazmıyo bide 110luklar 6 vites oluyo ya dedigim gibi camdan kafayı çıkarıp araca baktınız yada yine hareket halinde kaputunu açıp baktınız :)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2015, 21:12:06 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence asıl üstünlük son hızının ne olduğu değil son hızdayken acil durumda ne kadar sürede durduğu veya duramadığı zamanlarda sürücü ve yolcuyu ne kadar koruduğu