škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rüzgar sesi sorunsalı !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anıl ilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2003 a4 kasa octi ; 80 kmh de inanılmaz bir rüzgar sesi alıyor ve 120 kmh hızlara kadar devam ediyor .sesi ilk zamanlarda önemsemesem de inanılmaz rahatsızlık verici olmaya başladı .aracımı seviyorum ve sırf bu yüzden soğumak istemiyorum .bu konu ile ilgili ses yalıtım izolasyon mantolama :) vs vs tüm yardım konularınıza açığım uygulama Ankara da olmalı bu önemlidir şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

not: kapı fitilleri değişti ve rüzgar sesi hala devam etmekte :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anıl ilhan;492070
2003 a4 kasa octi ; 80 kmh de inanılmaz bir rüzgar sesi alıyor ve 120 kmh hızlara kadar devam ediyor .sesi ilk zamanlarda önemsemesem de inanılmaz rahatsızlık verici olmaya başladı .aracımı seviyorum ve sırf bu yüzden soğumak istemiyorum .bu konu ile ilgili ses yalıtım izolasyon mantolama :) vs vs tüm yardım konularınıza açığım uygulama Ankara da olmalı bu önemlidir şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

not: kapı fitilleri değişti ve rüzgar sesi hala devam etmekte :)

kapı fitillerinin orjinallerini mi taktınız hocam ?

Çevrimdışı anıl ilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet kapı fitlleri orj . lakin ses sanki ön taraftan geliyor gibi

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeş bende de 2004 ü vardı. Hiç uğraşma sorun kronik. Teybin sesini biraz yükselt devam et. apabilirsen eğer gögüsle ön camın arasına bi laminasyon yap o siyah kısma, belki bi nebze keser.

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyesilyurt;492709
Kardeş bende de 2004 ü vardı. Hiç uğraşma sorun kronik. Teybin sesini biraz yükselt devam et. apabilirsen eğer gögüsle ön camın arasına bi laminasyon yap o siyah kısma, belki bi nebze keser.

Cüneyt abime katılıyorum. benim aracımda da sağ kapıdan rüzgar sesi geliyor. müziğin sesini birazcık açınca valla çok hoş oluyor:)
 bu arada Cüneyt abi, özlettin kendini... herkese sevgiler, selamlar...