škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Manifotun üstüne su kaçiriyor acil yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı itfaiyeci19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugün arabamın önünden aşırı bir buhar çıktı hemen durdum baktım bütün su boşalmış hortumları kontrol ettim bir sorun yok tekrar su koydum 30 saniye içinde koyduğum su yine boşaldı çekici ile arabayı tamirciye çektim usta söktü motor blokuna suyun girişini sağlayan alüminyum bir parça elime verdi üstündeki tıpa fırlamış parçacılara baktım bulamadım parçayı nerede bulacağımı bilen bir arkadaş varmı yada fırlayan tıpanın yerine kaynak yaptırsam aracıma bir zararı olurmu yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı itfaiyeci19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodu :06a 103 212 a mwk 2 yaziyor ayri bir yerinde 231 yaziyor  birde tarih var 03 resim çektim ama ekleyemedim
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2014, 22:39:49 Gönderen: itfaiyeci19 »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
120 tl civarında görünüyor servis fiyatı ama illakı piyasada davardır

Parça kodunuz bu olması lazım 06A103211K

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeş iki hafta önce aynı parçayı değiştirdim. Servis olarak sadece Doğusta var. Diğer servisleri arayınca ordan istiyorlar. İki gün içinde elinde oluyor  fiyatı 129 tl.
Burak oto ikitelli
0212 549 23 28    0532 138 08 75  Bu arkadası ara ben ondan sıfırını aldım 50 tl yye. hatta benı soyle parcayı hatırlasın hemen adım Cüneyt. Octavia 2004 model araca gecen hafta bu parcadan vermıssın de varsa elinde hemen kargo ediyorlar parasını ödersın. ayrıca güvenilirdir ve her türlü parçayı bulabilirsin.
sayılar..

Çevrimdışı itfaiyeci19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler arkadaşlar sorun çöüldü hemde 10 tl ye tornacida mini klavuzlu tipa yaptirdim eskisinden saglam oldu istendiği zamanda tipa açilp içerisindeki kireç temizleniyor