škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Kaplama Hakkında..

djhalo · 104 · 48895

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esrfoglu;496385
Arkadaşlar sonunda montajını yaptım. Bence fena olmadı ayrıca oldukça kullanışlı. Ancak fotoları ekleyemiyorum sitenin istediği boyutların hepsini yapmama rağmen bir türlü kabul etmiyor.

Fatih Bey Kılıfınızı güle güle kullanın. Ben de aracımı inşallah teslim aldığımda, BOD bej renkli kılıftan alamayı düşünüyorum. Sizin uygulama resminizi görebilirsem kendi adıma çok memnun olurum.

Bir de sormak istediği, kılıfın bağlantı lastikleri beyaz mı yoks asiyah mı acaba? Çünki resimlerin birinde beyaz diğerinde siyah görünüyor.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ndmrc;496624
Fatih Bey Kılıfınızı güle güle kullanın. Ben de aracımı inşallah teslim aldığımda, BOD bej renkli kılıftan alamayı düşünüyorum. Sizin uygulama resminizi görebilirsem kendi adıma çok memnun olurum.

Bir de sormak istediği, kılıfın bağlantı lastikleri beyaz mı yoks asiyah mı acaba? Çünki resimlerin birinde beyaz diğerinde siyah görünüyor.
Nedim Bey öncelikle teşekkürler. Lastikler bej. Ayrıca arka koltuk oturağını kırmaktan korktuğum için onun kılıfını servise rica ederek taktırdım.  Çünkü çok nazik duruyor.

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fatih Bey

Bu koruyucu kılıfları nereden temin edebiliriz.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke®eM;496742
Fatih Bey

Bu koruyucu kılıfları nereden temin edebiliriz.

Ben hepsiburada'dan aldim. Şu anda 154 tl.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar salı günü ankara dösemeci oğlundan randevu aldım. Koltukları kaplattırcam. Sonucunu burada paylaşıcam

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
On ve arka koltuklarimda leke vardi. Bugun havanin sicak olmasindan faydalanip ilik hafif nemli bez + ersag damla leke cikarici ile sildim. camlari acip kurumaya biraktim. su an lekelerden iz yok :)

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kılıfları yaptırdım. Ben çok memnunum işçilik çok güzel.
http://hizliresim.com/zAv8R6
http://hizliresim.com/YB2n56
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2015, 01:15:15 Gönderen: muratladikli »

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;508430
Arkadaşlar kılıfları yaptırdım. Ben çok memnunum işçilik çok güzel.
http://hizliresim.com/zAv8R6
http://hizliresim.com/YB2n56

Hayirli olsun guzel olmus bende dusunuyorum da bu kiliflari kirlenince sokup takabilir miyiz? Cok mu zor sizce?

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;508459
Hayirli olsun guzel olmus bende dusunuyorum da bu kiliflari kirlenince sokup takabilir miyiz? Cok mu zor sizce?

Teşekkür ederim Yusuf kardeşim.
Takması ve çıkarması bence kolay. Arka tarafin oturma kismı çengelli, sırt kısımları giydirme alttan cirt cırtlı.
Ön tarafların sirt kısımlarıda cırt cırtlı oturma kısımları çengelli. Az bir el becerisi varsa takılabilir ben söküp takıyorsam herkes yapabilir öyle diyebilirim.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;508508
Teşekkür ederim Yusuf kardeşim.
Takması ve çıkarması bence kolay. Arka tarafin oturma kismı çengelli, sırt kısımları giydirme alttan cirt cırtlı.
Ön tarafların sirt kısımlarıda cırt cırtlı oturma kısımları çengelli. Az bir el becerisi varsa takılabilir ben söküp takıyorsam herkes yapabilir öyle diyebilirim.

o zaman alacağım gibi duruyor. çünkü her nokta kirde kkoltuk yıkatılmaz ki. mesela arabayı aldım 2 ay gecmedi bi leke oldu. o kadar uğraştık çıkmıyor. en azından kılıf olsa zoruna gitmez. çamaşır makinesine at yıkansın.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen kesinlikle katılıyorum. Sıvı birşey dökmediğin sürece sıkıntı olmaz. Sivı dökülürse de hemen silip akşamina makineye atarsın biter gider. İmkanın varsa ill adam taksın sen izle, zaten takarken sana da gösteriyor burası şöyle şurası böyle diye

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;508632
Aynen kesinlikle katılıyorum. Sıvı birşey dökmediğin sürece sıkıntı olmaz. Sivı dökülürse de hemen silip akşamina makineye atarsın biter gider. İmkanın varsa ill adam taksın sen izle, zaten takarken sana da gösteriyor burası şöyle şurası böyle diye

maalesef imkan yok sipariş verdim gönderdi. İlk izlenim kılıfın dokusu rengi gerçekten başarılı. dokunduğunda kaliteyi anlıyorsun. haftasonu takacağım inşallah. becerebilirsem bakalım:)

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kilifi aldim gercekten mukemmel. Ben taktim koltuklara oldukca yorucu ama deger. Siddetle tavsiye ediyorum. kilif oldugu hic belli degil.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kemal Korkmaz;516104
Ne kadara ve nerden aldınız?

döşemecioğlundan forumda baya bir konuşuldu.  İnternet sitesi var telefonla sipariş verdim. kapıda ödeme 190 liraya aldım. Gerçekten başarılı.