škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çok çok acil yardiminiz lazim!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar
benim citigo model otomatik vites aracımda egzostan gelen besbelli yağ kokusu hissettim Konya Konmar'ı aradığımda ise bana arabayı getirmemi söylediler yarın arabayı götürücem lütfen yardım edin...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489029
Yag yakiyor olmasi muhtemel

Yazdığınız için çok teşekkür ederim bu gün servise gittim arabayı kaldırıp detaylı kontrol ettiler usta arabanın yeni olduğu için bu kokunun normal olduğunu söyledi...

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 42RS42;488940
Merhaba Arkadaşlar
benim citigo model otomatik vites aracımda egzostan gelen besbelli yağ kokusu hissettim Konya Konmar'ı aradığımda ise bana arabayı getirmemi söylediler yarın arabayı götürücem lütfen yardım edin...

İlk çalışmada ve rodaj sürecinde bu kokuyu almanız normal. egzostan MAVİ duman gelmedikçe korkulacak bir durum olduğunu sanmıyorum.

Çevrimdışı superbeetle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabanızın yeni olduğunu belirtmişsiniz. O yüzden koku olması normal. Onun haricinde otomatik şanzımanlarda Türbin sirkülasyonu,keçeler eskidiği zaman yağ kokusu yapabilir.Arabanız yeni olduğu için bununla alakalı yorum yapmakta gereksiz.  Tekrardan geçmiş olsun.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim servisteki ustalarda aynı görüşteler zaten herkese iyi forumlar...