škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7-2014 octavia 1.2TSI-optimal hız sabitleyici takılıyor mu?

afyon · 19 · 9529

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı afyon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracımı yeni aldım, A7 KASA ambition ve optimal 1.2 TSI araçlara hız sabitleyici taktıran var mı? menuniyet ve fiyat paylaşırmısınız?

Çevrimdışı Drmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracım 2014 model optimal paket hız sabitleyici için servisle görüştüm. Takılır ancak araç garantiden düşer dediler.

Çevrimdışı mavıcnc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
saçmalık arabaya o zaman arıza yapan parçalarada garanti vermesinler

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Drmehmet;495644
Benim aracım 2014 model optimal paket hız sabitleyici için servisle görüştüm. Takılır ancak araç garantiden düşer dediler.

Size ne kadar fiyat verdiler acaba biz kendimiz alıp kodlamayla yapmayı düşünüyoruz sadece tek korkumuz bazılarında kolu takınca bir kablo eksik oluyormuş kodlamayı alamıyormuş.

Çevrimdışı Drmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gaziantep parlar servis Aracın şase sinden sorgularız eğer araçta Modülü varsa 750 tl. Yoksa modül içinde 750 TL civarı alırız dediler. Adana Özgen otoda bir yetkili ile görüştüm. Onlarda a7 kasa için Bülten yayınlandığını ve park sensörü dışında takılan bütün elektronik eşyaların aracı garanti kapsamından çıkardığını söylediler. Garantiniz bitsin gelin takalım dediler.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sponsorumuza sorabilirsiniz. Takılır ama elektronik kısımdan oluşacak arızalarda garanti dışı kalacaktır muhtemelen.

Çevrimdışı i lack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Orijinal opsiyon listesinde bulunan bir özellik için garantinin bozulduğunu söyleyen servis bu işi  bırakıp patetes soğam satsın. Daha önce de sis farı için benzer şeyler söylenmiş bazı arkadaşlara. Gerçekten anlamak zor.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 19:42:13 Gönderen: i lack »

Çevrimdışı Alp27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akın Bey  merhaba ,

sizle aynı fikirdeyim zaten bu farklı  opsiyonları da çıkaran fabrika değil mi  bi model koyuyor bi modele koymuyor işin özü bu .
 servisin takarız , takamayız polemigi bile saçma
Yüncüler  Sponsorumuz , onlara sordum  bakalım ne cevap gelecek , konu açık takip etmek istersen ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araba için üretilmiş ve dolu versiyonlarında bulunan donanımların garantiyi yok etmesi kadar saçma bir düşünce olamaz, arabanın neresine ne zarar veriyor ki garanti dışı kalıyor??
Haa,,  sanayide, ne idüğü belirsiz, orijinal kopyası  ürün takarsın, anlarım...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı i lack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alp bey fotoğraf ekleyemedim fakat skodanın sitesindeki aksesuar  kısmında hız habitleyicinin karşısında tüm motor tipleri için yazıyor. Yani firma donanım farkı dahi gözetmemiş. Elegance donanımda standart olduğuna göre optimal ve ambition için takılabilmeli. Servis yapmıyorum diyorsa bizim bilmediğimiz ara model var herhalde ve bu modeli skoda da siteye koymayı unutmuş...

Çevrimdışı Alp27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Akin bey,

Sponsorumuz  cevap vermis , sorun yok gibi gorunuyor. Tabi tum yetkili servisler ayni cevabi vermiyor gibi bir durum da var bulundugun sehirde soracagim.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anladığım kadarıyla servisler cc ile uğraşmak istemiyor

normalde parça ve işçilik 300 tl tutan cc için 1000 tl istemelerinden belli

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle