škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyonla ilgili yardımlarınızı bekliyorum...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar;

İnternet'te gezinirken dikkatimi çeken ''move fun'' isimli cihaz gibi bir cihaz arıyorum bu cihaz için servise gittiğimde ise Türkiye'ye ithalatının yapılmadığı bilgisini aldım sizden ricam bu cihaz veya arabaya bu kadar orijinal olabilecek bir cihazı nasıl bulabileceğimi söylemeniz. Cevap yazan herkese şimdiden çok  teşekkür ederim...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 42RS42;487561
Merhaba Arkadaşlar;

İnternet'te gezinirken dikkatimi çeken ''move fun'' isimli cihaz gibi bir cihaz arıyorum bu cihaz için servise gittiğimde ise Türkiye'ye ithalatının yapılmadığı bilgisini aldım sizden ricam bu cihaz veya arabaya bu kadar orijinal olabilecek bir cihazı nasıl bulabileceğimi söylemeniz. Cevap yazan herkese şimdiden çok  teşekkür ederim...

Cihazın ön hazırlığı yani takılacağı orta konsoldaki alan ülkemize ithal edilen citigolarda olmadığı için montajı oldukça zorlayıcı.  Yaptığım araştırmada 500€ civarında bir harcama yapılması ve ön kısımdaki plastik göğüste bir delik açılması gerekiyor.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;487804
Cihazın ön hazırlığı yani takılacağı orta konsoldaki alan ülkemize ithal edilen citigolarda olmadığı için montajı oldukça zorlayıcı.  Yaptığım araştırmada 500€ civarında bir harcama yapılması ve ön kısımdaki plastik göğüste bir delik açılması gerekiyor.

Öncelikle cevap yazdığınız için çok teşekkür ediyorum. Duruma bakılırsa o tesisatı uygulayamıyacağım gibi duruyor fiyatından daha çok ünitedeki delik işi içme sinmiyor eğer o plastiğin fabrikadan delik olanını bulursam iş değişir tabi;) ama yinede tavsiye edeceğiniz başka alternatiflere'de açık olduğumu belirtmek isterim...