škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka silecek çalişmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Millet acil yardim. 2012 a6 kasa diye geçiyor galiba octim var1.6tdi. Arabamin garantisi 2gün önce doldu ve arka sileceğim bozuldu. Söktüm silecek motoru çarkli sisteminin üstünde elektronik bir devrede sorun var sanirim içine su geçmiş galiba nemli idi. Motoru çalişiyor elektrik sistemi düzenli çalişiyor yani sokete düzenli elektrik geliyor. Elektronik devreyi kurusun diye peteğin üsütne koydum başina gelen varmi

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün farkla kötü şans ama bakımını şimdiye kadar aynı yetkili  servise yaptırdıysan yardımcı olabilirler.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 22:04:16 Gönderen: kace »

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sanmıyorum, servise girdiğim an en kötü bi 50-100 alıyorlar servisin benim sorunuma çözümü belli,  silecek motoru komple değişcek 500-600 köscekler hemen.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakımlarınızı hep yetkili serviste yaptırdıtsanız iyi niyet garantisini zorlayın. Servisle olmazsa info@yuceauto.com'a durumunuzu anlatan, özellikle de garantinizin sadece 2 gün önce bittiğini belirten bir e-posta gönderin ve iyi niyet kapsamında ve müşteri memnuniyeti adına ücretsiz değişim talebinizi iletin.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ufuk Bey, alakalı alakasız eski konulara mesaj yazmayın lütfen aynı konuyla ilgili olarak. Zaten bu konuyu açmışsınız, bilgisi ve tecrübesi olanlar buradan yardımcı olacaktır.

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ok ama arama moruna arka silecek yazıom bişey çıkmadı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufukaker;486600
ok ama arama moruna arka silecek yazıom bişey çıkmadı.

Ufuk Bey özel mesaj da gönderdim size. Ilgisiz mesajlarınızı siliyorum şu an. Lütfen burafan devam edin.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;486580
Ufuk Bey, alakalı alakasız eski konulara mesaj yazmayın lütfen aynı konuyla ilgili olarak. Zaten bu konuyu açmışsınız, bilgisi ve tecrübesi olanlar buradan yardımcı olacaktır.

Hay Allah razı olsun ya! N'olucak bu forumun hali diye düşünüyodum ;)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlgisiz mesajlar silinmiştir. Tekrarlanmamasını rica ederiz.

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tmm, biri bana sorunum hakkında yardımcı olabilecekmi yav

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracın koltuk hafıza düğmesi de aeızalanmıştı içine su girmiş lehim kenarlarında oksitlenme vardı söküp iyice kontak temizleyici ile temizleyip kuruttum ve normal olarak çalışıyor keşke kartı direk ısıya maruz bırakmadan pirinç içine v. S atarak kurutsa idiniz. Yinede kartı lehim yüzeyini kontak temizleyici ile temizleyip değiştirilebilir parçaları kontrol edin patlayan (diyot, kondansatör v. S) var mı. Ancak kart değişecek gibi görünüyor çünkü servis özelde yetkili de olsa parça değişimi kolayına geliyor.

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yaptırdıysan eğer 2 günden birşey olmaz bence şansını dene. İyi niyetten işlem yaparlar

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
silecek motorunun üstünde bulunan plastik parça içindeki elektronik devreyi devre dışı bıraktım. gelen kablolardan kolu ileri ittiğimde eketirk gelen kobladan direk motora elektrik verdim kablo aracılığı ile şuan fasılalı olan çalışmıyor kolu ittiğimde bırakan kadar arka silecek çalışıyor. çıkmacıdan parçayı istettim istanbuldan kazalı bir araçtan getirmeye çalışıyor. sorunu şimdilik bu şekilde çözdüm. bu arda benim çözümü uygalayacak arkadaşlar 10 amperlik bi sigorta taksınlar kablo üsütne olurda motor zorlanma yaparsa sistemdeki en hassas yer olan silecek kolunu bozabilir bu durumda 5 kuruşluk sorun büyük maliyetlere sebep olabilir

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yanlız yeni bir sorunum var sağ ön tekerlek sanki tenekeye sürter gibi acaip bi ses çıkarmaya başladı kar lastiklerini taktıkdan sonra. tamiricye gittim dediki lastik çıkarırken eğerek bükerek çekiyorlar arkadaki sacı eğiyorlar dedi. usta yoğundu pazartesi bakıcaz artık soruna.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ufuk Bey sizi daha önce de uyarmıştım; yine aynı mesajları kopyala-yapıştır yapıp forumu kirletiyorsunuz.