škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara lastikçi öneri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar,

Ankarada lastiklerinizi nereden alıyorsunuz ve bu sene için kışlık lastik seçimleriniz nasıl oldu. Malum lastik kadar lastiği takan balance ayarı yapan yerde önemli.

Fikir vermesi açısından hemde  fiyat/performans için önerileriniz yol gösterici olabilir.

NOT: Kış lastiği konusunda baktım orada konu çok dar sonuçlanmış gibi.

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.otopark.com/2014/08/19/kis-lastigi-testleri/ prforman olarak oneririm fiyatlarini bilmiyorum ama ankara iskitlerde bi abim onu önerebilirim

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VAlla butcenize bagli. Dusuk butcelerde once kumhoyu sonra petlasi onerem ortalamada lassa onerrm ustte de contiye iyi diyolla

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babam cengizler lastikten ucuz bulmuştu geçen sene 2 takım lassa kışlık aldık bu sene ben kendi aracıma gürlastan en düşük fiyat aldım ordan taktırdım. Nerden alırsanız alın size tavsiyem akşamdan gidin lastiğinizi alın ertesi sabah açılış saatini sorun ve ozman gidip taktırın zira ben 4 saate yakın bekledim DDŞ da bana yakın süre bekledi demedi demeyin :)

Çevrimdışı kdryksk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam ben kliksa dan aşağıda tekerleri aldım. Tarih önemli 2014 yılı 32 hafta idi.

http://www.kliksa.com/urun/nokian-22545-r17-94h-xl-wr-d3-kis-lastigi-uretim-2014-/901915291

axcess içinde kampanya vardı. 1000 TL üzeri 100 TL çip para. aynı lastik 400 TL den aşağı inmediler. O yüzden burası hesaplı geldi bana.

Lastik leride 25 TL vererek keçiören araştırma hastanesi acil karşısında taktırdım. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Continental bayii olarak Yaşamkent'teli Levent Acar'ı önerebilirim.

Michelin bayii olarak İvedik Mustafa Saatçi önerebilirim.

Rot-balans gibi sorunlarda Şaşmaz'da Otopratik'te Mete Usta'yı öneririm(Eski Efe çalışanıdır).

Lastik ise tamamen bütçeye bağlı. Aynı zamanda istediğiniz ebat da önemli. Bu konuda "kışlık lastik tavsiyesi" konusunda hem bilgi bulabilir hem de lastik tavsiyesini oradan isteyebilirsiniz...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Almak istediğim lastik bu,
NOKIAN 205/55 R16 91H Nokian WR D3 Kış Lastiği

İnternet üzerinden en uygun fiyarı kliksa da buldum. 209 TL

http://www.kliksa.com/urun/nokian-20555-r16-91h-wr-d3-kis-lastigi-uretim-2014-/901915290

işi düzgün yapan birisine götürmek istiyorum.

Ayrıca  tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke®eM;486654
Almak istediğim lastik bu,
NOKIAN 205/55 R16 91H Nokian WR D3 Kış Lastiği

İnternet üzerinden en uygun fiyarı kliksa da buldum. 209 TL

http://www.kliksa.com/urun/nokian-20555-r16-91h-wr-d3-kis-lastigi-uretim-2014-/901915290

işi düzgün yapan birisine götürmek istiyorum.

Ayrıca tekrar teşekkürler.
Lastiği internetten alacaksanız ve Ankara'da montaj hizmeti yoksa, diğer yerlere göre fiyatı biraz daha yüksek olsa da Şaşmaz'daki otopratik'i öneririm.

Ancak bildiğim kadarıyla Nokian'ın Ankara bayiisi de mevcut, eğer sormadıysanız onlara da fiyat sorun derim. En azından sökme-takma-balans vs. ücret ödemezsiniz.

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;486665
Lastiği internetten alacaksanız ve Ankara'da montaj hizmeti yoksa, diğer yerlere göre fiyatı biraz daha yüksek olsa da Şaşmaz'daki otopratik'i öneririm.

Ancak bildiğim kadarıyla Nokian'ın Ankara bayiisi de mevcut, eğer sormadıysanız onlara da fiyat sorun derim. En azından sökme-takma-balans vs. ücret ödemezsiniz.

Bayi fiyatı 260 civarı,  sizlerin bildiği bu markayı sipariş üzerinden getiren daha uygun takan bir yer var mıdır.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke®eM;486684
Bayi fiyatı 260 civarı, sizlerin bildiği bu markayı sipariş üzerinden getiren daha uygun takan bir yer var mıdır.
Ankara'da zaten sadece 2 bayii görünüyor, onları biliyorsunuzdur sanırım, ama ben yine de yazayım buraya:

ÇINAR LASTİK
İSKİTLER T.ÖZAL BULVARI N:44/C ALTINDAĞ/ANKARA
Ankara
Tel. 0312 384 61 47

OTO ÇANKAYA JANT LASTİK-ERMAN ÖNALDI
İlkbahar Mah.Turan Güneş Bulvarı No:73/C
Ankara
Tel. 0312 285 05 18

İlla bu marka şart değil derseniz Continental TS850 öneririm, Continental için de bayii tavsiyem:

http://leventacar-continental-lastikleri.com/Continental-Lastikleri-İletişim.html

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ender Bey,

öneriniz doğrultusunda biraz araştırdım, TS850 alacağım o bayiden.
Teşekkürler.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 6-7 senedir büyüksanayideki Duran Rot Balans (Drb Jant) ta tüm lastik ve jant işlerimi hallediyorum. Her bütçeye uygun lastik ve jant marka seçenekleri var işçilikleride gayet güzel. Büyüksanayide 3 dükkanları var ama ben hep istanbul caddesi üzerindekine giderim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke®eM;486722
Ender Bey,

öneriniz doğrultusunda biraz araştırdım, TS850 alacağım o bayiden.
Teşekkürler.
Rica ederim. En doğru tercihi yaptınız bence. Şimdiden hayırlı olsun, lastikleri alınca izlenimlerinizi de paylaşmanızı rica ediyorum.

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Lastikleri Sabah taktırdım, Gayet yardımcı oldular. Açıkçası çok güzel duruyorlar
Birazdaha dişli vs yakıştı arabaya,

Haliyle tüketim biraz arttı gibi ama normal tabi ki, Ses çok ahım şahım artmadı, ama çok konforlular. Sonrasında yine paylaşırım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke®eM;486966
Lastikleri Sabah taktırdım, Gayet yardımcı oldular. Açıkçası çok güzel duruyorlar
Birazdaha dişli vs yakıştı arabaya,

Haliyle tüketim biraz arttı gibi ama normal tabi ki, Ses çok ahım şahım artmadı, ama çok konforlular. Sonrasında yine paylaşırım.
Ne kadara mal oldu?