škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ttnet e-faturalarındaki tehlike

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B0R1S

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu olayla alakalı geçen hafta babam aradı mailine ttnet faturası gelmiş tam açıyordum exe dosyası indi bi anda bütün dosyalar şifrelendi ne yaptıysam açamadım diyor dosyaların birini örnek olması için açmışlar diğerlerinin açılması için 900 TL istemişler oda bilgisayarcısına danışmış sakın gönderme parayı alsalar bile dosyaları açmıyorlar demiş neyse ki kendisi dosyaları sürekli yedekliyor. Dikkat edilmesi gereken bi durum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet. Donanım haber'de bu konuda bayağı muhabbet var.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
da ttnet in kendidi hırt kaç defa mail attım geri dönmüyorlar.

faturanız ektedir diyorlar ek 22 mb.

kardeşim bir sayfa fatura 22 mb. olurmu. banka 3 sayfa hesap dökümü gönderiyor aynı pdf formatı 250-350 kb. arasında tutuyor. sen napıyon da 22 mb. tutturuyon faturayı. amaç kotadan yemek belli attığı kazıkların hesabı yok.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TTnet ten bir an önce kurtulmanın yoluna bakın...bıktırdı, dedlirttiler, en sonunda interneti de ev telefonunu da kapattım ama kapatana kadar neler çektim...
Virüsü de onlar gönderiyorsa hiç şaşmam.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Engin Abi.

Ben de ttnet'ten kurtulmak istiyorum ve başka bir şirket aramaktayım. Şimdi hangi şirketin internetine abone oldunuz? turksat'ın internetini önerir misiniz?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türksat uydu net aldım, Kablo tv (40 analog kanal) + teledünya temel paket recevieri (saymadım ama 300-400 kanal)+ 25 GB (adil kullanım kotalı) sınırsız internet (10 mbps hızda) toplam 29 TL...50 GB (A K K) olursa 39 lira ki bence gerek yok,
recevier ve kablosuz modem bedava, kurulum ve aktivasyon bedava..
2 sene taahhütlü ama sabit fiyat garantisi de verdiler.
kullanımından memnunum, hızı güzel, öneririm.
TTnete 8 GB sınırlı internet 22 liradan almıştım, arta arta en son 40 lı bişeydi ve başka da dertleri nedeniyle kapattım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
12gb intrrnete 47 tl veriyordum kapatmak icin gittim sınırsız interneti 24 ay sözleşme ile 39 tl ye aldım adil kullanimi 50 gb
telefonds kspatacsktım oda 31 tl ev avantaj 200 idi suan 1 yillik ayda 500 dk her yöne 20 tl oldu kampanya devsm ediyor bilginiz olsun
2020 Karoq 1.6 TDI