škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

usb kablo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vuslat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar eylül ayında yeti elegance aldım. Alırken satış danışmanı usb kablosunun servis tarafından verileceğini söylediler.  Servisi arıyorum böyle bir durumdan haberleri olmadığını söylüyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MDI bağlantı kablosunu servisten vermeleri gerekiyor kablonun bir ucu MDI girişi diğer ucu USB girişi ben servisten aldım USB üzerinden MP3'lerimi dinliyorum.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de alırken sonra verilecek demişlerdi, 6 ay sonra ben aradım geldi mi diye , geldi dediler gidip ücretsiz aldım.

Çevrimdışı ysgüven

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maalesef Ülkemizdeki Kurumsallaşmama ve Sorumsuzluk Sorunu Bu,

Satış esnasında her türlü ilgi , alaka ,satış sonrası hatırlamama !....
Ben Skoda Yetimi alalı 3 -4 ay oldu,kablo için bir kez gittim gelmedi dendi,bir kez telefon ettim pek ilgi görmedim.Ebay de 8 dolar olan bu kablo zaten niçin çuvalla
gönderilip dağıtılmaz anlamıyorum.30.000 Dolarlık arabayı al,8 dolar için rezil ol...
Skoda satıcıları biraz düşünseler iyi ederler...Satış sonrası hizmet için ben artı referans
veremiyorum kimseye...

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım da sıfır Yeti aldı. Satış sırasında kablodan hiç bahsetmemişler. Ben kablo verdiler mi deyince sorunca servisi aradı, kablonun mevcut olduğunu gelip alabileceğimizi söylediler. Gidip aldık.

Çevrimdışı smandaci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu kablo sadece Yeti'ye özel mi. yoksa diğer modellerlede veriliyor mu? Örneğin Rapid ile?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid'de direk USB girişimi mevcut veya Yeti'de olduğu gibi MDI girişimi var eğer USB giriş varsa bu kabloya Rapid için gerek yok.

Çevrimdışı kosal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar
USB kablosunu Yeti de nerede kullanıyorsunuz? 2011 model Yetim de ben USB girişi göremedim.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kosal;492840
Arkadaşlar
USB kablosunu Yeti de nerede kullanıyorsunuz? 2011 model Yetim de ben USB girişi göremedim.

Aracınızda MDI girişi var mı? USB kablosu MDI girişi için gerekiyor. Kablonun bir ucu MDI diğer ucu USB giriş bu kablo aracılığı ile aracın müzik sisteminden USB üzerindeki Mp3 'lerinizi dinleyebilirsiniz.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Varsa torpidonun içinde falandır. Fabiada öyleydi

Çevrimdışı kosal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;492856
Aracınızda MDI girişi var mı? USB kablosu MDI girişi için gerekiyor. Kablonun bir ucu MDI diğer ucu USB giriş bu kablo aracılığı ile aracın müzik sisteminden USB üzerindeki Mp3 'lerinizi dinleyebilirsiniz.

Merhaba
MDI girişi bulamadım fakat aux girişi on Kolçak içinde aynı işe yararmı?
Ayrıca elinizdeki USB kablosunun uçlarını Gösteren bir resim de ekleyebilirseniz sevinirim
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 07:42:54 Gönderen: kosal »

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aux girişine uygun bir USB kablo ile sanırım harici diskteki Mp3 şarkılarınızı dinleyebilirsiniz fakat müzik sisteminizin bu formatları desteklemesi gerekiyor. Yeni Yeti'de USB girişi yok MDI girişi var bu giriş ile ben harici diskimden Mp3 ve diğer desteklenen formatlardaki şarkıları dinleyebiliyorum. Bu kabloyu servisten veriyorlar.

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mdi girişi 2012 model ambition araçlarda yok , onun yerine aux girişi var kolçağın içinde , ama bu giriş tek yönlü bir giriş , yani direksiyondan veya teyp üzerinden şarkı atlatma , pause etme v.s. gibi işlemleri yapamazsınız aux girişine bağladığınız cihaz ile. Bu tip işlemleri bağladığınız cihaz üzerinde yapmalısınız , o da kullanışlı bir şey değil araba kullanırken. Aux girişi sadece hoparlörden ses almaya yarayan bir şey.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aux girişinin çok esprisi yok 2012 Yeti'de USB girişi olmaması çok ilginç ve önemli bir eksiklik.

Çevrimdışı msaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
nisan 2014 te aldım elegance yeti kabloyu 2 hafta sonra kargoyla gönderdiler