škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2 çocuklu aile için

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu anda opel astra sedan var. 2008 model 1.3 dizel. 2. çocuk yolda ilki ise 1 yaşında. Yani 2 tane oto koltuklu çoccuk olacak bu oto koltukları da baya yer kaplıyor. Şimdi ilk başlarda octavia düşünüyordum ama octavia da astra kadar gibi ( bagaj hariç ) yani aracı değiştirmeye değmez. 40 civarı bir bütcem var. Mevcut aracımın piyasası 37 38 arası.

c max, seat altea, scanic tarzı araç düşünürken Yaşımın 27 olması sebebiyle

D segmenti araçlara kaymaya başladım fiyat performans sebebi ile SüperB düşünüyorum ama yoksa Kia Sportage, Shangyong filan mı almalıyım ? karar veremedim ne dersiniz.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeti'ye neden bakmıyorsunuz

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, 20:54:41 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
en full olsun alacağım araç diyorum. Dolayısı ile yetinin fulleri bütçemi aşıyor. Tekrar inceleyince SüperB nin de sağa ve sola oto koltuğu koyunca kol dayama kısmı kalıyor geriye o kısımda insan için rahatısızlık verir mi acaba?

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi araç olursa olsun arkaya iki çocuk koltuğu konulunca arka koltuklar sadece onlara ait olur. Araya kimse oturamaz, otursa bile rahat edemez bence.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;484450
Hangi araç olursa olsun arkaya iki çocuk koltuğu konulunca arka koltuklar sadece onlara ait olur. Araya kimse oturamaz, otursa bile rahat edemez bence.

3 koltuklu C max vs var. Hatta S max var 7 koltuklu :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nicin en full olan olsunki sizin isinizi tam olarak gorecek ancak daha hesapli olan modeli alin bence. Yoksa full olsun ucuz olsun genis olsun dedinizmi secenekler ya biter yada baya eski bi model yilina inmek zorunda kalirsiniz. Cocuklari dusunuyorsaniz bagaj genis olsun arac icindede fazlaca saklama gozu olsun tavani yuksek olsun .

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüzü eski de olsa ALTEA XL I-TECH tek geçerim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süper b derim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yetiyi hiç önermem, arka koltuk ayak mesafesi çok dar, bagajı da dikine büyük sadece. Alacaksanız arkası kol dayama olmayan 3 koltuklu bir araç almanızı tavsiye ederim. Mesela Toyota Verso var. Ancak unutmayın, 2 çocuk koltuğu, arkada 3 koltuk bulunsa dahi tamamını kaplayacaktır. İzofix olan araçlardan çocuk koltuğunu sökmek daha bir sıkıntıdır yani, siz arkaya birilerini oturtmayı unutun :D Ya da Vito falan alın.