škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VAG-COM Kodlamaları Hakkında Herşey

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul avrupa yakasında bu işi beceren arkadaşlardan yardım istiyorum, gerekirse ücret de ödeyebilirim, şu özellikleri bir aktif ettirmek istiyorum, kablo alıp uğraşmak bana zor geliyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;484870
İstanbul avrupa yakasında bu işi beceren arkadaşlardan yardım istiyorum, gerekirse ücret de ödeyebilirim, şu özellikleri bir aktif ettirmek istiyorum, kablo alıp uğraşmak bana zor geliyor.

Gungoren sanayi sitesi karaahmet sokak no:5 sahkan otomotivde yaptirabilirsiniz.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

Kafa karıştırıcı bulduğumdan tekrar tekrar soruyorum.

Rapid Spaceback 2014 modelde hangi özellikler devreye alınıyor. Aracım elegance DSG şanzuman.

Ender elektronikte yaptıran var ise yardımını rica ediyorum.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aman dikkat isinin ehli birine emanet edin aracinizi. Mazallah benim gibi farsız kalmayın :)

dtsnr

• Ziyaretçi
Yetkili Servisle özelliklerin açılması ile ilgili görüştüm.Ekstradan açılan her özellik ECU ünitesindeki elektrik yükünü artırır ve arıza ihtimaliniz artar diyorlar.Yetkili Servisteki cihazda sadece ,araç 15 km/h geçince kapıların otomatik kilitlenmesini açması yapılabiliyor.Diğerlerini vag com açar ama yapmanızı tavsiye etmiyoruz diyorlar...Ben bu konuda ikilemde kaldım... Özellikleri açanlar bir sorunla karşı karşıya kaldınız mı ? Yani tekrar eski haline döndürmek zorunda kaldınız mı ? Sizce sorun çıkarma ihtimali nedir?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;487024
Yetkili Servisle özelliklerin açılması ile ilgili görüştüm.Ekstradan açılan her özellik ECU ünitesindeki elektrik yükünü artırır ve arıza ihtimaliniz artar diyorlar.Yetkili Servisteki cihazda sadece ,araç 15 km/h geçince kapıların otomatik kilitlenmesini açması yapılabiliyor.Diğerlerini vag com açar ama yapmanızı tavsiye etmiyoruz diyorlar...Ben bu konuda ikilemde kaldım... Özellikleri açanlar bir sorunla karşı karşıya kaldınız mı ? Yani tekrar eski haline döndürmek zorunda kaldınız mı ? Sizce sorun çıkarma ihtimali nedir?
Çok uzun bir süredir araçla standart olarak gelmeyen, vag-com ile açılmış özelliklerle kullanıyorum aracı. Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis "biz bunlari acmayi beceremiyoruz bozuyoruz ya da acmak cok vaktimizi aliyo ugrasmak istemiyoruz" dememis de boyle kivirmis size :) arabayi bozucak olsa fabrika neden koysun?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabükte ücret karşılığı yardımcı olabilirim VAG grubu marka farketmez.20 Ocak-16 Şubat arasında da İST anadolu yakasında yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Start-Stop Sistemi Araç Durduğunda Hemen Devreye Giriyor ve Aracı Stop Ettiriyorya Acaba Bu Süreyi Kodlama İle Uzatmak Mümkün Mü. Çünkü Bu Şekilde Çok Kullanışsız Oluyor. Ayrıca Bazı Durumlarda da Risk Yaratıyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Š_ve_Š;487744
Arkadaşlar Start-Stop Sistemi Araç Durduğunda Hemen Devreye Giriyor ve Aracı Stop Ettiriyorya Acaba Bu Süreyi Kodlama İle Uzatmak Mümkün Mü. Çünkü Bu Şekilde Çok Kullanışsız Oluyor. Ayrıca Bazı Durumlarda da Risk Yaratıyor.
Kabloyu bağlayıp start-stop ile ilgili seçeneklere bakmak lazım, ancak sanmıyorum Semih böyle bir değişimin mümkün olacağını.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;487756
Kabloyu bağlayıp start-stop ile ilgili seçeneklere bakmak lazım, ancak sanmıyorum Semih böyle bir değişimin mümkün olacağını.

Olsaydı İyi Olurdu Aslında. Şu Kodlama Olayına En Kısa Zamanda Girmem Gerekiyor. Çok Merak Ettiğim Bir Konu.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tecrübesi olan arkadaşlara iki sorum var;
1. Kısa farlar açıldıktan bir süre sonra ve ya hemen, gündüz ledlerin kapanması mümkün mü?
2. Far Selektor ile birlikte, sis farların da selektor yapması mümkün mü?

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2014 Rapid TDI DSG aracım var. Bursa servisini aradım. vagcom ile bazı özellikleri açtırmak istiyorum dedim. İlk defa sizden duyuyorum, böyle bir uygulamamız yok dedi. :) Bursa'da bu işi yapan var mı?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;489386
2014 Rapid TDI DSG aracım var. Bursa servisini aradım. vagcom ile bazı özellikleri açtırmak istiyorum dedim. İlk defa sizden duyuyorum, böyle bir uygulamamız yok dedi. :) Bursa'da bu işi yapan var mı?

salağa yattıklarını umuyorum :D

yatmıyorlarsa da kapılarının önünden geçmemek lazım. mazallah motor yağı yerine ayçiçek falan koyarlar.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;489386
Bayi bir özelliği ekstra donanım olarak min. 1000tl ye satmak varken neden vag com dan açsın ki? [emoji4]