škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VAG-COM Kodlamaları Hakkında Herşey

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha önce linklerle ilgili sıkıntı yaşayanlar olmuştu, şu an linklerle ilgili sorun yaşayan var mı? Özellikle ilk 2 linkle ilgili açılmadığını belirtenler olmuştu. Siteye üye olduğu halde halen ilgili sayfaları görüntüleyemeyen var mı?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484063
Arkadaşlar daha önce linklerle ilgili sıkıntı yaşayanlar olmuştu, şu an linklerle ilgili sorun yaşayan var mı? Özellikle ilk 2 linkle ilgili açılmadığını belirtenler olmuştu. Siteye üye olduğu halde halen ilgili sayfaları görüntüleyemeyen var mı?

evet sabahki yazınızdan sonra tekrar denedim herhangi bir kodlamayı tıklayınca daha farklı bi konuya yönlendiriyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk mesaja yeni linkler ekledim arkadaşlar. Bende sorunsuz açılıyor. Onları da denemenizi rica edeceğim sizden.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu parasi karsiliginda 12.2 getirtmek isteyen var mi bana :) yurt disindan alisveris acayip buyuyor gozumde. Gitti geldi o oldu bu oldu amaaaan :) hayir sever yok mu hic :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;484201
Yahu parasi karsiliginda 12.2 getirtmek isteyen var mi bana :) yurt disindan alisveris acayip buyuyor gozumde. Gitti geldi o oldu bu oldu amaaaan :) hayir sever yok mu hic :)

Hallederiz:)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484035
Tek tek bilmiyorum açıkçası, kendi kablomu bağlayıp herhangi bir A7'de kodlama yapmayı da denemedim; ancak bendeki kablo açmıyor diye biliyorum.
aliexpress'e baktınız mı bir de kablo için? Ben genelde oradan alışveriş yapıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım.
Siz aliexpress den hangi saticidan aldiniz?
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2014, 23:12:03 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;484215
Siz aliexpress den hangi saticidan aldiniz?

Alıntı yapılan: ssforever1016;484219
Banada aldığınız yerin linkini atın yeter :)

Ben kabloyu aliexpress'ten almadım(daha önce dediğim gibi 1,5 yıl oldu ben kablomu alalı); aliexpress'ten birçok başka şey aldım, onu demek istedim arkadaşlar. Yani genel manada oradan yaptığım alışverişlerde sıkıntı yaşamadığımı söylemek istedim.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484234
Ben kabloyu aliexpress'ten almadım(daha önce dediğim gibi 1,5 yıl oldu ben kablomu alalı); aliexpress'ten birçok başka şey aldım, onu demek istedim arkadaşlar. Yani genel manada oradan yaptığım alışverişlerde sıkıntı yaşamadığımı söylemek istedim.
:) Pardon hocam, hızlı okuyup "kıt" yorumlamışız. :)
Siz peki şu anda 12.12 mi kullanıyorsunuz? Beraberinde yazılım geliyor sanırım.
Alırken dikkat etmemiz gereken neler var üründe?
Bir de, aliexpress sitesinde ÜCRETSİZ NAKLİYE var, onu kullanmakta bir sakınca var mı? Sanıyorum Türkiye'ye giriş yapınca, gümrük sonrası PTT devralıyor, doğru mu? Ve ya gümrükte kalıyor, kendimiz mi takip etmeliyiz?
Şu ürünü almaya düşünüyorum. (12.12.3a)
http://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-12-12-3-VAGCOM-12-12-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW/32223925026.html

Teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;484250
Bir de, aliexpress sitesinde ÜCRETSİZ NAKLİYE var, onu kullanmakta bir sakınca var mı? Sanıyorum Türkiye'ye giriş yapınca, gümrük sonrası PTT devralıyor, doğru mu? Ve ya gümrükte kalıyor, kendimiz mi takip etmeliyiz?
http://tr.aliexpress.com/item/VAG-COM-12-12-3-VAGCOM-12-12-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW/32223925026.html

Teşekkürler

Şu an alabileceğiniz en güncel sürüm sizin verdiğiniz linkteki, dediğiniz gibi yazılım cd'si de beraber geliyor. Kopya kablo olduğu için kabloyu kullanırken mutlaka internet bağlantınızı kapatın, yoksa kablo mefta olur:). Bendeki kablo ise 11.11.3.

Ben direkt yurtdışı versiyon aliexpress'ten aldım hep satın aldığım ürünleri ve aldığım ürünlerin büyük çoğunlu kargo bedava(free shipping) şeklindeydi. Çin Postası ile Türkiye'ye kadar geliyor, sonrasını PTT devralıyor. Sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek yok, PTT kapınıza kadar getirir ürünü.

Kısacası linkteki ürün işinizi görür, satıcı da itibarlı bir satıcı zaten gördüğüm kadarıyla, geridönüşler olumlu olmuş alıcılardan.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484258
Şu an alabileceğiniz en güncel sürüm sizin verdiğiniz linkteki, dediğiniz gibi yazılım cd'si de beraber geliyor. Kopya kablo olduğu için kabloyu kullanırken mutlaka internet bağlantınızı kapatın, yoksa kablo mefta olur:). Bendeki kablo ise 11.11.3.

Ben direkt yurtdışı versiyon aliexpress'ten aldım hep satın aldığım ürünleri ve aldığım ürünlerin büyük çoğunlu kargo bedava(free shipping) şeklindeydi. Çin Postası ile Türkiye'ye kadar geliyor, sonrasını PTT devralıyor. Sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek yok, PTT kapınıza kadar getirir ürünü.

Kısacası linkteki ürün işinizi görür, satıcı da itibarlı bir satıcı zaten gördüğüm kadarıyla, geridönüşler olumlu olmuş alıcılardan.
Bilgiler için teşekkürler.
Kablo nasıl mefta oluyor? Ola ki kazara internete bağlandık, yazılım tekrar kurulumla düzelmiyor mu?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;484262
Bilgiler için teşekkürler.
Kablo nasıl mefta oluyor? Ola ki kazara internete bağlandık, yazılım tekrar kurulumla düzelmiyor mu?

Kablonun içindeki crackli micro çip yanıyor malesef :)

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son Buluşmada Yeni Kodlamalar Oldu mu Paylaşım Bekliyoruz :-) Birde Araç Park Halindeyken Yağmur Yağınca Camları Otomatik Kapatma Kodlaması Varmış Yaptıran Var mı Kullanışlı Bir Şey mi.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;484250

Teşekkürler

Link açılmıyor arkadaşlar...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;484485
Link açılmıyor arkadaşlar...
Aşağıdaki linkten alabilirsiniz. Aynı satıcı.

http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-12-12-VAGCOM-12-12-0-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW-AUDI/1890334133.html