škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sosyal Medya Hesaplarımız

kadir_ · 23 · 33158

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sosyal Medya hesaplarımızı buradan paylaşacağım.

İnstagram:Skodaturkeyy

İnstagramda fotoğraf paylaşırken #skodaturkey hastagi ile paylaşım yaparsanız herkes birbirini takip etmiş olur.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;483505
Sosyal Medya hesaplarımızı buradan paylaşacağım.

İnstagram:Skodaturkeyy

İnstagramda fotoğraf paylaşırken #skodaturkey hastagi ile paylaşım yaparsanız herkes birbirini takip etmiş olur.

Hakan kardeşimle anında takip ettik. Affetmeyiz :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
An itibariyle takibe geçtim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu tür takıpler ıcın aldıgım ı phone 4s, guncelleme sonrası çöktü, ı tunes ıle canlandırdım ama apple hesabının parolasını kabul etmedı...tel acılmadı.1000 lıraya aldım, 250 verene satacam artık...bu macera da kısa surdu.sız anlatırsınız artık paylasımları.:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;485429
bu tür takıpler ıcın aldıgım ı phone 4s, guncelleme sonrası çöktü, ı tunes ıle canlandırdım ama apple hesabının parolasını kabul etmedı...tel acılmadı.1000 lıraya aldım, 250 verene satacam artık...bu macera da kısa surdu.sız anlatırsınız artık paylasımları.:)

Vay arkadaş:(
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;485429

Akilli telefonlarla olan savasin bitmedi gitti abi..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;485439
Akilli telefonlarla olan savasin bitmedi gitti abi..

şans işte, 3-4 gün ben uğraştım, sonra iş arkadaşlarının çoğu parmakladı, sonra 2 telefoncu üstünden geçti ve 2 gün önce sahibindende _tüm açıklamaları yapıp, ''parça niyetine'' ibaresiyle ilan çıktım, bir vatandaşa 250 kâada gitti, o kadar açıklamaya rağmen dün aradı ''aaabiii, ilk sahibinin maili ve şifresi lazım'' diyo...be hey saf insan; o dediklerin olsa ben niye satayım? hem de o fiyata??

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;485938
şans işte, 3-4 gün ben uğraştım, sonra iş arkadaşlarının çoğu parmakladı, sonra 2 telefoncu üstünden geçti ve 2 gün önce sahibindende _tüm açıklamaları yapıp, ''parça niyetine'' ibaresiyle ilan çıktım, bir vatandaşa 250 kâada gitti, o kadar açıklamaya rağmen dün aradı ''aaabiii, ilk sahibinin maili ve şifresi lazım'' diyo...be hey saf insan; o dediklerin olsa ben niye satayım? hem de o fiyata??

Abi telefonun ekranı geliyosa applela ilgili tüm yazılımsal müdaheleleri ben yaparım demiştim sana donanımdada ekran değişimi tuş değişimi yaptım zorda kalırsan onlarıda yaparım umarım bi apple adresi için satmamışsındır telefonu

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emincim, sana buluşmada söylediydim ama kalabalıktan konu alt sıralara geriledi...sinirlendim, salladım gitti 250 ye...o kadarını kurtardığıma mutluyum...ama oğlan mutlu değil bu sefer de...telefonsuz kaldı, nokyayı falan da beğenmiyor dürzü...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;486078
Emincim, sana buluşmada söylediydim ama kalabalıktan konu alt sıralara geriledi...sinirlendim, salladım gitti 250 ye...o kadarını kurtardığıma mutluyum...ama oğlan mutlu değil bu sefer de...telefonsuz kaldı, nokyayı falan da beğenmiyor dürzü...

Durzu deme pasama abi daha dur :)