škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İndirimli/Kampanyalı akaryakıt istasyonları...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumu biraz araştırdım fakat buna benzer bir konu bulamadım (Gözümden kaçmış olabilir).  Bildiğimiz indirimli veya kampanyalı akaryakıt istasyonlarını burada paylaşmanın faydalı olacağını düşündüm.

İlk bilgiyi ben paylaşayım, Ankara'nın genelinde Aygaz şu anda 2.54 e satılıyor ancak Elvankent 14. caddedeki Opet/aygaz 2.34 e satıyor hemen 1 kilometre ilerisinde Ahimesut bulvarındaki Opet/aygaz da 2.34 e satıyor. Sabah bu iki istasyonu görünce herhalde tüm Aygaz istasyonları bu fiyata satıyor diye düşündüm fakat Eskişehir yolundaki ve Konya yolundaki Aygaz yine 2.54 e satıyordu.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kale gaz 2.29₺ gazın litre fiyatı memnunuz tavsiye ederim. Benzinde de damla petrol 4.54₺ şuan onu da turbolu turbosuz araçlarda kullandım kullanan arkadaşlarım var oda tavsiye olunur

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TP, TP kart sahiplerine(kartı ücretsiz veriyorlar) her yakıt alımında %3 indirim uyguluyor.

Opet internet sitesi üzerinden yakıt aldığınızda, daha doğrusu Opet kartınıza puan yüklettiğinizde %5 indirimli yakıt almış oluyorsunuz. Örneğin, 100-TL'lik yakıt aldınız online olarak, kartınıza 105-TL puan yüklüyor. LPG kapsam dışı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
PO Positive kartım var ama pek bir cazibesi kalmadı.Eskiden akaryakıtın litresinde yüzde5 civarı indirim yapıyordu.Benzin 4,90 civarıyken 4,70 civarına alıyordum.Sonra taban fiyat uygulaması geldi.İndirim neredeyse kalktı denebilir.4,73ten 4,70e indiriyor şimdi, hakaret gibi.Bende bıraktım po'yu.Zaten indirim varken de nadir alırdım.Yakıtları arabalarımla uyuşmuyor..

Shell'e her ay bi 400-500tl ödüyorum.Kart verdiler.Nitro yakıttan alınca yakıtın litresini 3le çarpıp puan veriyor.Fuel save'de 1.5 ile çarpıyor.Yaklaşık 10-15depoda ise 5 lira edecek puan veriyor.Buda çok az olunca artık kartı okutmuyorum bile.

Opetin world kartla birleşik kartı varmış.Oda akaryakıtta 2 kat fazla puan veriyor.Hesapladım o da kayda değer bir şey vermiyor.Üstüne kart ücreti alma ihtimalleri var.Gerek yok dedim..

Kısaca lpg hariç akaryakıt genelde giriyor.Damla petrolden alayım dedim.Hesapladım ekstra 10km falan karım oluyordu.Dedim 10km için o stres çekilmez.Shell'e devam.

Alıntı yapılan: ugurcnplt;483219
Total teb card aninda % 5 veriyor.

Akaryakıtın litresinde mi yüzde5 indiriyor?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Doğan 100liralik al kart extresine 95 olarak yansıyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben çoğu zaman kredi kartı kampanyaları ile yakıtı ucuza getiriyorum (hemen hemen her ay bir kredi kartı kampanya düzenliyor)

Geçen ay Paraf kartla 5 tane 100 liralık alışverişe (market ve akaryakıt) 50 tl puan verdi. %10 luk bir indirime denk geliyor.

Bu ay yapıkredi bankamatik ile yaptığım 2 tane 75 lik akaryakıt alımına 15 tl puan verdi. Bu da %10 indirime denk geliyor.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483217
TP, TP kart sahiplerine(kartı ücretsiz veriyorlar) her yakıt alımında %3 indirim uyguluyor.

Opet internet sitesi üzerinden yakıt aldığınızda, daha doğrusu Opet kartınıza puan yüklettiğinizde %5 indirimli yakıt almış oluyorsunuz. Örneğin, 100-TL'lik yakıt aldınız online olarak, kartınıza 105-TL puan yüklüyor. LPG kapsam dışı.

Şu kampanyayı niye lpg ye yapmazlar anlamıyorum...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buğra kaç bankayla çalışıyorsun sen abi?????
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2014, 20:29:15 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483243
Buğra kaç bankayla çalışıyorsun sen abi?????

4 ben 2 de hanım toplam 6 kredi kartı :) (hepside farklı banka) Düğün yapmadan önce almıştım tüm kredi kartlarını yoksa o kadar eşya nasıl alınacaktı ender hocam...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;483247
4 ben 2 de hanım toplam 6 kredi kartı :) (hepside farklı banka) Düğün yapmadan önce almıştım tüm kredi kartlarını yoksa o kadar eşya nasıl alınacaktı ender hocam...

Aidatlar?

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483249
Aidatlar?

Maaş aldığımız bankaların kredi kartları aidat almıyor,
İng bonusta otamatik ödeme talimatı olduğu için aidat almıyor.
Garanti bonusun müşteri hizmetlerini aradım kapattırırım dedim aidatı iade ettiler. Aynı şeyi diğer ikisine denedim ama yemediler :) güzel güzel ödüyorum aidatlarını...
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2014, 21:03:14 Gönderen: DuMaN38 »

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şaşırıyorum valla, Ankara'da lpg genel olarak ucuz sanırım. Bursa'da 2,60-2,70 seviyelerinde. Esentepe civarında Opet bayisi var orası 2,44'den satıyor. Bizde uygun fiyata alıyoruz diye seviniyoruz :)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Halbuki Kocaeli'de yakıtın fiyatı bütün sehirlerden daha uygun olması gerekirken Ankara'da daha uygun gibi. Mantığı nedir acaba merak ettim :)

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
erzurumda 2,42 den ipragaz alıyoruz (tek bir petrolde öyle diğerleri 2,80 2,90)