škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Öğretmen’imin Arabasi Parlak Olsun!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ÖĞRETMEN’İMİN ARABASI PARLAK OLSUN!

Birer detaycı olarak, bizleri bugünlere getiren siz değerli öğretmenlerimize şükranlarımızı sunabilmenin en güzel yolunun, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle arabalarınızı pırıl pırl parlatmak olduğunu düşündük. Bu amaçla bir kampanya başlattık.
Bu kapsamda; kampanyamıza katılan emekli öğretmenlerimizin araçlarına gönüllü detaysever arkadaşlarımız boya koruma uygulaması gerçekleştirecekler, araçlarını pırıl pırıl yapacaklar.

KAMPANYA BİLGİLERİ:
•   Kampanya katılımcısı gönüllü arkadaşlarımız İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Malatya ve Denizli illerindedir. Boya koruma uygulaması bu illerimizde gerçekleştirilecektir.
•   Kampanyaya emekli ve kendi üzerine kayıtlı aracı olan tüm öğretmenlerimiz katılabilir.
•   Kampanyamıza katılmak için; aracınızın bir fotoğrafını siz veya bir yakınınız, isminizle birlikte facebook sayfamıza gönderiniz. İletişim için isim,adres ve telefon bilgisi de eklemeyi unutmayınız.
•   Katılım başvuruları 21 Kasım 2014 akşamı sona erecektir.
•   Başvurular arasında yapılacak çekilişle, yukarıda belirlenen iller için birer talihli emekli öğretmenimiz belirlenecek ve isimleri yine facebook sayfamızdan 24 Kasım 2014 tarihinde açıklanacaktır.
•   Uygulama gönüllüsü arkadaşlarımız, talihli öğretmenlerimiz ile temasa geçerek, aracın durumuna göre yapılacak uygulamaların detaylarını belirleyecek ve gerçekleştireceklerdir.
•   Olası suistimalleri önlemek için kampanyaya katılan ve çekilişte kazanan öğretmenlerimizden, emekli öğretmen olduklarına dair belge ve araç ruhsatı istenecektir.

Katılım için:
http://www.facebook.com/DetailTurkey adresine girerek, isminizle birlikte aracınızın bir fotoğrafını koymanız, ve kampanyaya katılım talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Güzel bir sosyal sorumluluk projesi :gut:

Emekli olasım geldi :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten iyi düşünülmüş bir proje. Kutluyorum. (Emekli mi olsak ne :))

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emekliliğimi geçeli çok oldu ancak hala çalışmak zorundayım ve çalışıyorum bi evlat evlendirdim ve rahatsızlığımdan ötürü mecburen ev değiştirdim ağrıyan belim iki büklüm oldu yaaa
  işte o yüzden ben şartlara uyamıyom bu arada 32. yılımı çalışıyorum yıkılmadım ayaktayım elhamdülûllah ;)
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence emekli öğretmenlere bir yıllık sözcü gazetesi aboneliği versinler daha hora geçer

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mustklc;482746
Bence emekli öğretmenlere bir yıllık sözcü gazetesi aboneliği versinler daha hora geçer

kardeşim espri güzel ama bu mesajın peşinden gelen ilk mesaj siyasete kayar, kampanya yalan olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.........................
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2014, 10:44:06 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:gut: sizleri tebrik ediyorum düşüncenizden dolayı.
bu forumu seviyorum :) :D

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çalışma ne olursa olsun biz öğretmenleri unutmadığınız için teşekkürler.