škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dost kazığı...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle akrabaya gerek yok, empatiye de, salla gitsin, mrb, mrb,

Daha fazlası lüzumsuz bu akbabaya.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtcagatay;480587
bende işi tatlıya bağlamak istiyorum fazla uzatmak istemiyorum bu mevzuyu. işin aslına bakarsanız 2-3.000tl ye ihtiyacım yok ama keriz yerine konmak cidden ağır geliyor. şimdi arasam desem zararımı karşıla diye. bak üçün beşin peşine düşmüş diye sülaleye laf yapılacak. dediğiniz gibi vicdan çok önemli bir kavram.

Zararınızı isterseniz bu akbabanın eline koz verirsiniz, üçün beşin peşine düşmüş der,

Sen bana dürüst davranmadın, arabayı geri al derseniz hiç bir şey diyemez, haklıyken haksız duruma düşmezsiniz.

Not: Foruma öylesine girip çıkacaktım, konuyu görünce yazayım dedim, belki arkadaşımıza faydamız dokunur.

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun akrabanıza durumu anlatın bilgisi dahilindeymiş mi sonra oturup ortak bir karar alın.Ama bir daha kesinlikle tanıdıktan mal almayın.
not:bir dostt

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cidden zor bir durum ancak ben olsam durumu akrabanıza izah ederdim. Karşılık beklemeden sadece durumu anlatın, karşı tarafın yaklaşımına göre sizde bir yol izlersiniz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, en sevmediğim tipler bunlar... Tüketici Mahkemesine başvurun bir.

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla dün eşimle oturduk konuştuk, uzun uzadıya muhabbet gitti. Şimdi arasam farkı kapat desem üç kuruşun peşine düştü diye laf yapacaklar, al arabanı geri desem iş inada binecek bende yasal yollara girip hem işimden gücümden hem de psikolojimden olacam, bir çok aile büyüğü bu durumdan ilişkiler bakımından hasar görecek. Allah'a havale ettim ben onu.  Aracı zaten ikinci araç olarak işe gel git maksatlı kullanıyorum beni iki üç yıl götürse zaten zararsız satarım diye teselli ediyorum kendimi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağduyulu davranmanızı öneririm, bu şekilde yapılmış mesajlara teşekkür attım, kendisiyle konuşun, akrabaya ''3 ün, 5 in hesabını yapıyor''  lafı çıkmaz, çünkü ayıbı yapan kendisi düşürülmüş km li aracı size satan o...,
o konuda kendinizi kolay savunursunuz.
Siz konuşun, ödeme yapmasa bile konuyu kapatın gitsin, güle güle kullanın, 2-3 sene sonra arabayı satar, unutursunuz siz de...
Kafayı bozmaya değmez.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)