škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero ekrana geri görüş kamerası takılır mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı h_kamucu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Iyi günler arkadaşlar benim 2013 superb de takılı kendi dokunmatik bolero ekran cd çalarım var  buna geri görüş kamerası taktırabilirmiyim acaba ? Bu Konuda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
boleroya aklına gelebilecek hiç birşeyi  taktıramazsınız mp3 ve track çalmak dışında bir işe yaramıyor

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Boleroya geri görüş takamasiniz.ancak dobule ekran+geri görüş desteği olacak  ki olsun

Çevrimdışı h_kamucu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rafy1453

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence geri görüş kamerası çok gerekli bir şey değil sensörler varken

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar ebay da bolero ve colombus a eklenebilecek kamera var.araya interface ekleyerek oluyor.biraz orjinal bisey olacak gibi yapmayi dusunuyorum.hic bir sey olmuyor deyip gecmeyin navigasyon dahi eklenebiliyir.bolero lara otomedia marketi bir atastirin

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;481133
Merhaba arkadaslar ebay da bolero ve colombus a eklenebilecek kamera var.araya interface ekleyerek oluyor.biraz orjinal bisey olacak gibi yapmayi dusunuyorum.hic bir sey olmuyor deyip gecmeyin navigasyon dahi eklenebiliyir.bolero lara otomedia marketi bir atastirin

Çok doğru Bolerolara geri görüş,bluetooth ve navigasyon gibi özellikler sonradan takılabiliyor bunlar için özel interfaceler var yani küçük modül kutular kullanarak yapılabiliyor lakin tek sorun astarı yüzünden acık pahalıya mal oluyor bu yüzden bu işi herkes yapmıyor ama orjinal olması için azcık masrafı göze almak lazım maalesef.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsewdilen işlemler denildiği gibi media interface ile yapılıyor ama çok pahallı. En uyduruk interface ler bile bin tl den başlıyor.

Ayrıca kamera olan birkaç araç kullandım, bence çok da bir özelliği yok, bolerodaki sensör ve grafik gösterim fazlasıyla yetiyor.

Ha Superb de de A7 deki gibi ön park sensörü yoksa bence kamera yerine ön sensör daha elzem

Çevrimdışı gürbüz07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2016 Octavia style paket
Geçenlerde kendi uğraşlarım sonucu kodlama yaptırdım daha sonra geri görüş kamerasını bağlayarak orjinal cihazıma kablo bağlantılarını yaptırdım ve aşağıdaki linkte görüldüğü üzere sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda arka park sensörüde aktiftir.
https://youtu.be/7iAAM0GCiHw