škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

EVET ARKADAŞLAR 3.20d mi a4 mü GÖRÜŞLERİNİZ.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangisi daha donanımlı ise onu alın derim ben. Şahsen bu tür prestijli arabalara binip de deri koltuk-xenon vs gibi şeyler olmayınca hiç de hoş olmuyor. eğer donanımlar eşit gibiyse:

Bence BMW (tabii F30 olmak kaydı ile) E90 nın iç hacmi ve özellikle de bagajı çok küçük. A4 ise her ne kadar makyajlı olsa da artık görünüm ve kasa olarak eskidi diyebiliriz. Üstelik bahsettiğiniz A4 sanırım benzinli ki illa tüketimi çok olacaktır. Motor olarak 3.20d çok verimli bir motora sahip. Üstelik son ayarda da değil. Ufak değişikliklerle inanılmaz güçler çıkartabiliyor.

Kısaca ile tercih donanımdan yana olmalı. Donanımlar benzerse de 3.20d derim

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
320iED yi kısa süre kullanma şansım oldu yakıt olarak ayağınıza bağlı ecoproda gaz pedalını çok öldürüyor ona biraz alışmak lazım belli bir zamandan sonra ekrandaki yakıt barına gözünüz takılıyor ona biraz uyum sağlarsanız az yaktığı doğrudur heleki 8 ileri şanzıman şiir gibi yakıtıda yol bilgisayarında 8 lt görünüyordu istanbul içi yoğun trafikte.320D ye gelicek olursak zaten efsane bir motor bence güzel bir seçim olur.Sunroof ve bi-xenon farlar olmazsa olmazlardan :)

Tek sinir olduğum nokta manuel koltuk ayarı çok rahatsız edici ona pek alışamamıştım.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hangi model olursa olsun dizel alacagim kesin.3.20 nin kapilarindan ses cok geldigini doyluyorckullanan bi arkadas cok narin araba dior ama audo daha saglam imaji ciziyor bendede

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;480519
Hangi model olursa olsun dizel alacagim kesin.3.20 nin kapilarindan ses cok geldigini doyluyorckullanan bi arkadas cok narin araba dior ama audo daha saglam imaji ciziyor bendede

Aksine bence çok stabil ses konusunda octaviadan vs kat kat üstün yüksek hızlarda rüzgar olayıda çok düşük kutu gibi denebilir:)

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;480521
Aksine bence çok stabil ses konusunda octaviadan vs kat kat üstün yüksek hızlarda rüzgar olayıda çok düşük kutu gibi denebilir:)

octaviadan kat kat üstün olması gayet normal.octavianın kronik sorunu bu...ama audinin bmwden daha sessiz  olacağını düşünüyorum.tabi bu benim görüşüm.en sağlıklı görüş ikisinide kullanmış olanın görüşü ama onuda bulmak zor.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abi F30 da A4 177 hp de kullanmış biri olarak sana verebileceğim en güzel tavsiyem, Yanlamayı seviyorsan F30, her koşulda yola yapışan araba seviyorsan A4 :) Performans olarak çok ciddi bir fark yok ama arkadan itiş herşeyi değiştirir :) Şimdiden hayırlı olsun. Ha ama şunu da belirteyim F30dan şikayet eden müşteri sayısı her geçen gün artıyor, sorun üretmek konusunda baya başarılı bir araç.. :)

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
320d hacim olarak büyüdü, her yönden bmw...derim, x drive alabilirsen al.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iç malzeme kalitesi tartışılmaz bile audi baya önce bnim içinde çok önemli bi unsur

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun diyelim o zaman,

ama yine de söylemeden edemeyeceğim:

A4 iç ve dış tasarım olarak güncel bir model değil, 2009 daki şeklini koruyor. Yeni kasa ne zaman gelir bilinmez ama A3 ve A6 yenilendiğine göre 4 de yakındır.

Bunun yanında F30 tamamen yeni bir araç

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu gün sordum 2015 son çeyrekte yenilenecek dediler.3.20d orta donanım 181.000 tl fiyat çektiler sıfırına.a4 daha iyi bir donanımla 170.000 tl ye kadar indiler.biraz bekleyip sıfır alma ihtimalim yükseldi açıkcası milletin 1 yıla 50.000 km yaptığı arabaya gidip 140.000 tl vermemeye karar verdim daha doğrusu.o yüzden acelem yok.iyi kampanya cazip indirim ne zaman yakalarsam:)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dolardaki artışdan dolayı sıfırların fiyatlarınıda arttırabilirler, tabi bunun yanında yıl sonu indirimide olabilir, biraz ince hesaplar gerekecek sanırım,
arac secimi konusunda ise, yaşa ve kullanıma baglı olarak, performans beklentiniz varsa BMW olabilir, benim tercihim A4 olurdu ama,

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aralık ayını bekleyin, çok iyi indirimler yakalarsınız. Ama kasası değişecek bir arabaya da o kadar para gömmeyin, F30 teknoloji olarak A4'ün önünde. Veya yeni A4 ü bekleyin illa ki Audi diyorsanız.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet imkan varsa sıfır daha iyi olur. Bekle bence de.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...