škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kışlık Lastik alımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Fabia 1.4 TDİ var elimde. Fabrika çıkışlı çelik jant var üzerinde. Bana lastik ebatları lazım ve petlasdan almayı düşünüyorum. fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı lestat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
depo kapağının içinde yazması lazım uygun ölçüler ama bendeki sevice manuelinden baktığım kadarıyla o motora uygun lastik tipleri şunlar
165/70 R14
185/60 R14
185/55 R15
195/50 R15
205/45 R16

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üstadım taban genişliği önemli olduğu gibi yanak kalınlığıda çok önemlidir yanak ne kadar yüksek olursa o kadar darbe emici olur. Taban ne kadar geniş olursa yol tutuş o kadar iyi olur . Bildiğim karadışla michelinlerde yanal düzey ince ve kot kırma olayı fazla bu sebepten dayanıklılık az . O yüzden başka markalara bakmanı tavsiye ederim . Ben kumho nun kış lastiğine bakıyorum kullananlar gayet memnut ve lastik yumuşak bir hamura sahip. Bunun yanında yokohama ve good year ın kış lastikleride gayet güzel..

Çevrimdışı Eldivanli18

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Petlas güzel seçim olur. 185/60/14 benim de 1.4 TDİ geçen kış Petlas aldım gayet güzel ve diğerlerine göre ucuz.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kışlık Viking Snowtech II
Yazlık Viking Citytech II

Tavsiye ederim bende kışlıkları var Norvec malı fransa üretimi continental p850 ile benzer tasarımı var Almanyada yapılan testlerde ilk 5 te michelinin üzerinde ama Turkiyede herkez bazı markaları takıntı yapmışlar lastikler continental güvencesi altında tanesi 100 tl

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
185-60-14 lük orjinal ebatlar yaz kış kullanabilirsiniz. sıkıntı yaşatmaz.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Viking Snowtech II
Viking Citytech II

Araştırmanızı tavsiye ederim benim fabida Snowtech II var Norveç malı fransız üretimi continental patentlidir p850 ile desen ve hamur aynıdır almanyada yapılan testlerde ilk 5 te ama Türkiye de bilinmiyor.