škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aracınızın gizli özelliklerini açma

dr_enver · 550 · 491142

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkonbb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_hdR*;581780
Arkadaşlar bu optimal paketlerde , ayna katlama özelliğini servis açıyor mu ?

Optimal donanımda ayna katlama elektronik mekanizması yok. Böyle bir şey mümkün değil.

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yağmurda park halinde iken açık kalan camların kapanması olayını vag com ile açıldı. Bolero ekranda ayarı çıkıyor. Ancak camlar kapanmıyor. Sizce sebep ne olabilir?

Çevrimdışı mahony

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baloglurecep;582049
Arkadaşlar yağmurda park halinde iken açık kalan camların kapanması olayını vag com ile açıldı. Bolero ekranda ayarı çıkıyor. Ancak camlar kapanmıyor. Sizce sebep ne olabilir?

Konya'da bu işlemleri nereye yaptırdınız?

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek kolunu bir tık yukarıda bırakıyorsunuz değil mi? Sanki otomatik kapanması için yağmur sensörünün devrede olması gerekiyordu (yanlış hatırlıyor olabilirim)

Alıntı yapılan: mahony;582052
Konya'da bu işlemleri nereye yaptırdınız?

Çevrimdışı hakan06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, 1.2 tsi skoda octavia ambition aracımla aranıza katıldım. Gizli özellikler baz donanımda aktif olabiliyor mu daha önceden deneyen varmı ? İyi günler.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu konunun ortalarında bir Excel linki vardı ( tüm özelliklerin Nasıl açılacağını anlatan) O exeli hazırlayan arkadaş, konforlu sinyali sayısını değiştirme işlemi yapıldığında hala işe yaramıyor ise, Fabrika ayarları kısmından "far ayarlarını sıfırlama" yapılması gerektiğini ekleyebilir mi.

Bu vesile ile exeli hazırlayan arkadaşımıza tekrar teşekkür ederim, çok başarılı bir çalışma olmuş.

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba son olarak yapmiş olduğum iç mekan led montajı. Aliexpress ten aldım ürünü. Ayak aydınlatmaya bağladım.
Akşam çok hoş duruyor. Ve video:
http://youtu.be/2RdyYQ7RftA

Çevrimdışı Muhammethanifi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
On numara olmuş

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bonjovi0433;582673
Arkadaşlar bu konunun ortalarında bir Excel linki vardı ( tüm özelliklerin Nasıl açılacağını anlatan) O exeli hazırlayan arkadaş, konforlu sinyali sayısını değiştirme işlemi yapıldığında hala işe yaramıyor ise, Fabrika ayarları kısmından "far ayarlarını sıfırlama" yapılması gerektiğini ekleyebilir mi.

Bu vesile ile exeli hazırlayan arkadaşımıza tekrar teşekkür ederim, çok başarılı bir çalışma olmuş.

merhaba arkadaşlar,

bu forumda artık çok aktif duramıyorum, zaman kısıtından ötürü. daha önceleri kodlama konusunda açılan 2 farklı konu adminler tarafından birleştirilmişti. o yüzden benim açtığım konuda yer alan dosya linki bu başlıkta 144 nolu mesaja kaymış. ayrıca şu anda mesajda EDIT (düzeltme) yapamıyorum.

sevgili bonjovi0433 arkadaşımızın hatırlama mesajını gördüm ve konfor sinyale gerekli uyarıyı ekledim. artık eskisi gibi hem arabayla hem de burayla çok fazla ilgilenemiyorum. excelde çalışmayan birşey varsa özel mesaj yollarsanız düzeltmeye çalışırım.

aşağıdan dosyayı indirebilirsiniz: (umarım çalışır)
https://www.dropbox.com/s/xim36fn53zarld7/Skoda%20Octavia%205E%20Kodlar-Skodaturkeyforum.xlsx?dl=0

selamlar.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;582890
Merhaba son olarak yapmiş olduğum iç mekan led montajı. Aliexpress ten aldım ürünü. Ayak aydınlatmaya bağladım.
Akşam çok hoş duruyor. Ve video:
http://youtu.be/2RdyYQ7RftA

Montajı nasıl yaptınız acaba? Yapışkanlı mı yoksa trim aralarına sıkıştırılan bit malzeme mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bonjovi0433;582673

konfor sinyalini 5 e çıkaramadım, Fabrika ayarları kısmından "far ayarlarını sıfırlama" yaptım, bolero ekran da konfor sinyali işaretli genede 3 kere yanıp sönüyor, nerede yanlış yapıyor olabilirim acaba ?

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Trim aralıklarına geçmeli. Ayak aydınlatmadan aldım elektiriği. Montaj bana ait.

Nazara geldik herhalde  :)) şimdi sol far su almış gündüz ledi bozuldu. Yanıp sönüyor. Düzelmez herhalde yeni farmı alacağız.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vag com'da ilgili değerin 5 olarak set edildiğini görüyor musunuz? Ben far ayarlarını fabrika ayarlarına almaktan başka, arkadaşımızın exelindeki işlemlerden farklı bir şey yapmadım.

Yalnız ilk başta fabrika ayarlarını sıfırlamak gerektiğini bilmediğim için, ilgili değeri bir kaç kez 4 ve 5 olarak değiştirdim. (Bununla bir alakası yoktur diye düşünüyorum ama genede yazayım dedim)

Alıntı yapılan: secret;583477
konfor sinyalini 5 e çıkaramadım, Fabrika ayarları kısmından "far ayarlarını sıfırlama" yaptım, bolero ekran da konfor sinyali işaretli genede 3 kere yanıp sönüyor, nerede yanlış yapıyor olabilirim acaba ?

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar, Klima ile ilgili kodlama çok işe yarıyor gerçekten.
Klimanın ayarlarında artık klima profilini seçip, zayıf-orta-kuvvetli şeklinde ayarlayabiliyorum.  Sıcak havalarda ciddi fark ediyor.
Emeği geçenlere teşekkürler...

Çevrimdışı burak_kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yüncüler Otomotiv (Tekirdağ) bu gizli özellikleri açma işini yapmadığını belirtti. Acaba orada yaptıran var mı?