škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda a7 paspas hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-skoda-octavia-2013-3d-paspas-havuzlu-special/productDetails.aspx?productId=otelf18378&categoryId=20035778
arkadaşlar linkteki paspas takımını bugün getirttim kargo ile beraber 122 tl ye mal oldu. ürün gerçekten kaliteli ayak dinlendirme yerini ve arka şaft üstünü de kapatıyor. hemen hemen tamamen tabana oturuyor. orjinalinin 160 tl olduğu yerde bu ürün gerçekten kaliteli geldi bilginiz olsun.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de aldım ve serdim kullanıyorum. ama dipnot olması açısından sürücü koltuğu elektrikli olanlar için değil de normal olanlar için üretilmiş. elektrikli koltuklarda paspasın arka tarafı havada kalıyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste 160 ile 180 TL arasında değişiyor, yalnız bu tip ürünler aksesuarcılarda daha ucuz. Ben geçen Ocak ayında A7 için 3D paspası 80TL ye almıştım

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bugün aldım bundan 117TL'ye. Servisten hediye diye uyduruk bir şey vermişlerdi. O kadar laf etmeme rağmen üste çıktılar bide zaten para kazanmıyoz araç satışından diye. 60bin liralık araç aldık 100 liralık paspas için olay çıkarmıyım diye gittim bundan aldım.

Şaft tünelinin olduğu yerdeki parça bariz bir şekilde araçla uyumsuz. Kısa geliyor ve tam olarak oturmuyor şaft tüneline. Ben mi ayarlayamadım ya da günün yorgunluğuyla bilemedim.

Arka taraftakiler tam oturdu. Yalnız kenarları yüksek olduğu için ayak bölümündeki havalandırmanın önünü çok az bir şey kapatıyor.

Ön taraftakilerin koltuğun altından pedalların altına kadar kapatması güzel. Ayak dinlendirme yeri içinde uzantısı olması güzel. Bunlarda sabitleme vidalarına tam oturmadı. 2-3 mm fark var gibi. Zamanla alışıyor mu? Gerçi paspas uzun ve ağır olduğundan birde tam olarak oturduğu için kımıldamıyorda yerinden. Çokta sorun değil.

Çevrimdışı ceyo37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadasim senin arac otomatikmi ayrica 2014 mu bende almayi dusunuyorum.benim arac 2014 tdi elagance dsg. uyarmi sence. delikleri uyarmi.

http://www.hepsiburada.com/liste/tar...5778#Gorseller

a4 kasalar için olanıda varmış alsammı acaba ? serviste ne kadar ki 3d olanı ?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise sormadım. Direk bunları aldım ben. Araç 2014 1.2 TSI Optimal Düz Vites. Bir tarafı deliklere uymuyor ama kenarları tam oturduğu için yerinden de oynamıyor. Yarın gündüz gözüyle fotoğraf çekerim olmazsa.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hatay CSM Otomotivden orjinal paspaları 150 Tl. ' ye aldım. Kenarları OCTAVİA yazılı olan. Paspalar tam oturuyor. Sabitleme noktaları dahil. Fakat Sürücü sol ayak dayama yerini kapatmıyor. Ve paspas takımı 4 parça. Arka şaft tüneli açık. Artık oraya bi parça kestirmek lazım. Kesinlikle öneririm.

Çevrimdışı J.Marston

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
140 TL ye İstanbuldan orjinal kauçuk aldım bebde servisten

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben geçen hafta hepsiburada.com da satılan Tarz marka 3d havuz paspaslardan aldım 117 tl idi çekle falan 87 tl civarına getirttim. tam oturuyor . 5 parça şaft üstüne oturan parçada çok uygun tavsiye ederim. kenarları kaymasını engelliyor. sabitleme vidasına dek gelmiyor ama bana görede gerek yok bir haftadır kullanıyorum kayma vs yok allahdan.Arka havalandırma kanallarının önündeki paspaslar elimle biraz aşağıya bastırarak açtım önlerini hava geliyor sıkıntı yok yani. orjinal paspasın kalınmı incemi bilmiyorum ama bu bayide verilen yan sanayi paspasa göre biraz ince.

Çevrimdışı ceyo37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam benim araç 2014 octavia dsg sizin aldığnız paspas olurmu.sizin araçda dsgmi.ve 5 parçamı geliyor

Çevrimdışı a_satik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İzmir de servise bugün sordum 4 parça kauçuk pas pas 143 Tl fiyat verdiler.

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Alıntı yapılan: yusufk5757;486253
Hatay CSM Otomotivden orjinal paspaları 150 Tl. ' ye aldım. Kenarları OCTAVİA yazılı olan. Paspalar tam oturuyor. Sabitleme noktaları dahil. Fakat Sürücü sol ayak dayama yerini kapatmıyor. Ve paspas takımı 4 parça. Arka şaft tüneli açık. Artık oraya bi parça kestirmek lazım. Kesinlikle öneririm.

Hem şaft tünelinin açık olması hem de sol ayak dayama kısmının açıkta olması dezavantaj değil mi?

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-skoda-octavia-2013-3d-paspas-havuzlu-special/productDetails.aspx?productId=otelf18378&categoryId=20035778#Gorseller

Bunu mu almak mantıklı acaba yoksa servisten orijinalini mi?

Çevrimdışı afyon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_enver;479167
http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-skoda-octavia-2013-3d-paspas-havuzlu-special/productDetails.aspx?productId=otelf18378&categoryId=20035778
arkadaşlar linkteki paspas takımını bugün getirttim kargo ile beraber 122 tl ye mal oldu. ürün gerçekten kaliteli ayak dinlendirme yerini ve arka şaft üstünü de kapatıyor. hemen hemen tamamen tabana oturuyor. orjinalinin 160 tl olduğu yerde bu ürün gerçekten kaliteli geldi bilginiz olsun.

bu paspası aldım geri gönderdim, arka şaft asla oturmuyor havada kalıyor, ve sol ön taraf sabitleyici demirlere uymuyor..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabitleyici yerler uymuyor ama kenarlar tam oturduğu için kayma da olmuyor. Ben memnun kaldım.