škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 1 special

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kefren

• Skoda Sevdalısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar uzun arayislardan sonra tekrar fabia 1 almaya karar verdim.2005 model special model boyasi kazasi değişeni olmayan agir bakimlari yapilmis lpgli bir araci almak üzereyim.22500 TL ye anlastim.sizce bu fiyat uygun mudur birde bu model ile elegance ve choose arasındaki farklar tam olarak nedir.bu uç modelin birbirine göre artilari nedir aciklayabilir misiniz.

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
en son 22.000 e bırakacağım 2004 special vardı. ilan süresi bitti bu arada bi süreliğine bende satmaktan vazgeçtim ufak tefek çizikleri var bir ihtimal tertemiz boyatır askere kadar binerim :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu üç donanımın sıralaması şu şekilde Elegance-Special-Choice. Choice'de bildiğim kadarıyla özel jant, Maxi-dot, spor yaylar 4 disk fren vardı.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
choice'de maxi dot yok, diğerleri var, bir de ses tesisatı 8 hoparlörlü, ayrıca 6 kollu, 195 50 15 lik jant lastik var.
specialda gövde rengi kapı kolu ve aynalar yok, hepsi siyah...arka yolcular için tavan tutacağı yok bir de...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilaveten speciallerin 2004 modellerde 1 hava yastığı 2005 lerde 2 hava yastığı var.

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 ve 2005 de belli standart yok, 2005 choice FL (makyajlı)  değil mesela, eski tip tampon ve direksiyonlu.
mesela şu specialde de koltuk yüksekliği ayarı yok, nasıl işse??
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 14:57:51 Gönderen: Engin E »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim Ambiante'de olup Speciallerde olmaması ilginç. Ayrıca çoğu donanım da öyle. Mesela, Elegance 2005'ler ile 2004'ler çok farklı. Aynı şekilde makyajlı kasadaki Ambiente'lerde bazılardında sis farı var, dösemeler farklı, teyp kasetli, vs..

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
demek ki adamlar kafalarına göre araba üretiyor. bende ki special de tek hava yastığı var . koltuk yükseklik ayarı da var. ama çoğu 2005 model çift hava yastıklı.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam olarak öyle değil yani, biraz Yüce'nin de payı var..

Çevrimdışı Kefren

• Skoda Sevdalısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.yorumlardan anladigim fabia modelleri için standart bir donanim yok.ilanlara bakiyorum ayni yıl ayni model araçlarda farklı özellikler olabiliyor

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2004 ilk 6 ay üretimi elegance var. 4 disk fren , 4 hava yastığı 4 cam otomatik var .Ayrıca orjinal 6 hoparlör..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance olunca iş değişir tabii..

Çevrimdışı Kefren

• Skoda Sevdalısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün 2 tane 2005 model makyajli special fabiaya baktim.birinde çelik jant vardi diğerinde yoktu